Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ismerkedni? Baratkoz...

Hol lehet ismerkedni? Baratkozasi es szórakozási celbol, mert mar unom az eletem. Mit tegyek hogy ne menjen el mellettem az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 eves lány vagyok, egyetemista. Van pár baratnom, de nem nagyon van közös témánk, inkabb a suli köt ossze, másról beszelni nem tudunk, bulizni nem járnak. En viszont szeretnek menni, de nincs kivel. Sulim kívül ket baratnom van, de ok is eléggé ilyen típusúak, nem járnak el, csak nagyritkán. Ugy erzem elmegy mellettem az élet azzal hogy csak otthon vagyok es suliba járok, szeretnek kimenni, uj embereket megismerni, de ezt egyedül nem nagyon tudom véghezvinni. Próbálkoztam uj barátnőket találni, itt gyakorin is például de a beszélgetés egy idő utan alábbhagy es elhal teljesen (es nem az en részemről). Szabadidomben szeretek olvasni, régebben több emberrel is ismerkedtem akiknek ez volt a hobbijuk, de közülük se volt senki eljarogatos, inkabb otthon olvastak.

A kérdésem tehát, hogy mit tehetnek hogy ne érezzem azt hogy elmegy mellettem az élet? Honnan szerezzek uj baratnoket? Járjak el esetleg egyedül bulizni? Megvannak a veszélyei sajnos. Mit tehetnek, valami tanács?

(A kérdésem legfőképp lányokra irányul)

Köszönöm előre is a valaszokat!



2017. nov. 26. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok sajnos én is ugyan így érzek nincs sok haverom akivel eltudnék menni ide oda.Voltam egyedül buliban de nagyon kellemetlenül éreztem magam ismerkedni meg esélyem se volt lehet neked jobban menne.Interneten is ismerkedtem de nem sok sikerrel.Mondták nekem hogy járjak különböző helyekre múzeum rendezvények vagy egyéb helyek de nekem ez se vált.Hallottam még társas játék estekről de ahhoz még nem volt szerencsém.Ha majd kapsz egy jó ötlete azt majd velem is megoszthatnád!Lehet segítettem neked de az is hogy nem.További sikeres keresgélést
2017. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pedig pont ilyen lányokat szeretnék megismerni, akik nem járnak bulizgatni, mivel én sem járok :D
2017. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kiállítás megnyitók ingyenesek, érdekes emberekkel találkozhatsz. Csoporttal túrázás szintén jó időtöltés, ismerkedési lehetőség. Az "Események" közt keresgélj!
2018. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

25 éves nő vagyok, és hasonlóan érzek.

Totál olyan érzésem van, hogy hirtelen 25, egyszer csak észbe kaptam, hogy hová lettek a tinédzser éveim, és én is úgy érzem, elmegy mellettem az élet. Vannak barátaim, de hasonlóan otthon ülősek,vagy félnek a tömegtől. Mit értesz buli alatt? Én koncertre szívesen megyek, de pl. diszkóba nem. Én is szeretek olvasni, ez szimpatikus benned. Esetleg, írhatsz, ha van kedved, de elég keveset árultál el magadról, szóval nem ígérek semmit. :)

2019. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy elmegy mellettetek az élet, ha nem jártok bulizni? Annyi érdekes hely, érdekes tevékenység van a világon, ami sokkal jobb, mint egy buli! Akár egyedül is.
2020. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!