Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem sokára utazok Belgiumba/An...

Nem sokára utazok Belgiumba/Antwerpenbe, és kérdezném akik jártak ott vagy laknak, hogy milyen az ottani élet? Mennyire drága hely, Milyen szórakozási lehetőségek vannak? Meg amit tudni kell róla! 5 hónapra megyek. ( gyakorlat )

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
uuuuu de irigyellek. Én többször jártam ott és nekem a kedvenc helyem Európában. Elég drága hely. Minden sokkal többe kerül, mint otthon vagy mint Németországban. Vannak jó helyek. Én egy discoban voltam csak a piros lámpás negyedben a Cafe d'anwersben.(azt hiszem így kell írni) az a hely nekem tetszett. A városközpont nagyon szép és a gyémántüzleteket naphosszat lehet nézegetni :) szerintem jól fogod magad érezni.
2014. szept. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hmmm Drágább mint otthon de nem mindenhol, pl itt is van lild és 10€ból egy hétig eszem belőle. a vonatjegy meg max 6€ ha 26 év alatt vagy.

A piroslámpás negyedben valóban vannak jó klubbok is de amúgy, ha csak sétálsz a belvárosban ott is vagy ezerbe belefutsz, mondjuk a legtöbb egyetemistákkal van tele de gondolom ez nem zavar.

Igazság szerint 2 nap alatt végigjárható, nem egy Budapest méretü város, és nincs is annyi látnivaló, de én szeretek itt élni.

Majd annyi, hogy ha kocsival jössz akkor ne akadj ki a közlekedésen, jobban jársz ha veszel vagy lopsz egy bringát. Igen lopsz, az enyémet is 4x lopták el és én is 4x loptam újat, sőt, a rendőr ajánlotta.

Illetve sokkal multikultibb mint Pest vagy akár New York mert 140 különböző nemzetiség él itt, szóval ha rasszista vagy akkor nem a te helyed.

2014. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!