Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kövér nőknek/nőket szeretőknek...

Kövér nőknek/nőket szeretőknek van külön valami társkereső oldal/fórum, vagy valami?

Figyelt kérdés

Fizetni nem nagyon akarok társkereső oldalakra, viszont valami fórum vagy ilyesmi csak van nem?

Már rákerestem sok néven, de nem nagyon találtam ilyen oldalakat. Élőben nem nagyon van időm ismerkedni, meg úgy látom szemtől szembe visszahúzódóak és nem mernek úgy ismerkedni. :(

Bár ez lehet az én tapasztalatom csak.

Valami tipp?


Köszi, hogy elolvastad! :)



2017. nov. 28. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

angol oldalak:

www.fantasyfeeder.com

www.feabie.com.

Magyarul volt a dundidream, de már megszűnt, ezen kívül fb csoportok vannak, amiket kereséssel megtalálsz. Sima társkerin is tudsz testalkat szerint keresni. Remélem, segítettem. ;)

Szép napot,

25/F

2017. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Tapasztalatom szerint a magyar társkeresőkön ritka a nem kövér nő...
2017. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fizetős internetes társkeresőkön ne próbálkozz. Átvernek mindenkit. Vannak beépített embereik és azokkal beszélgetsz (szóval tartanak, egészen a fizetési ciklus végéig, aztán amikor már majdnem lejár az előfizetés, megcsillantják a reményt egy-egy randira, persze amiből aztán nem lesz semmi, még az új előfizetési időszak befizetése után)

A nagyon felkapottaknak még chat robotjaik is vannak. Vagy is nem emberrel beszélgetsz, hanem robotokkal.

Legdurvábban talán egy E betűs nyomja a durvábbnál-durvább lehúzásokat.

2017. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Mindenhol, ahol süteményt árulnak. Cukrászda. Szexuális étvágyukat a süteményre/hasukra fókuszálják.


És jóindulattal írom, hogy a várható szexuális élet fogyást eredményez különösen, ha lovagó pózt előszeretettel alkalmazátok a misszioriánus helyett.


Tehát felhívom kedves figyelmedet, hogy a hancur után vigyél kedvesednek három darab tortaszeletet, és szép, csodálatosan megtartja előnyben részesített alakját, ami számodra feltehetően nem hátrány.


Isten áldjon.

2017. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ez egy magyar oldal kimondottan a telteknek van :) én is fent vagyok ezen teltlanyok.hu
2017. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindenképp kipróbálom!
2017. dec. 17. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg helyes formás telt lányok és egyben jó csajok vannak ott.
2018. jan. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!