Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm elment randizni...

A barátnőm elment randizni egy fiúval először és nem érem el már 10 órája. Szerintetek szólhatok már a szüleinek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, 25 éves, az internetről találkozott először most ezzel a fiúval, étterembe mentek. Nem érem el, nem kézbesiti az üzeneteket (nincs net), a telefon kicseng, de nem veszi fel
2017. dec. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen.
2017. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg mi lett,hogy para lett vagy csak happy finis.
2017. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem is szólj.
2017. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy gáz, első randi 2-3 óránál többnek nem is kéne,hogy legyen. Első számú szabály,de nálam biztosan,hogy világosban és forgalmas helyen találkozok a pasival. És nem jöhet értem, haza sem hozhat,hanem a megbeszélt helyen tali,majd ott válunk el. Így ha egy idiótával van dolgom akkor nem fogja tudni,hogy hol lakok. Illetve húgomnak és a legjobb barátnőmnek elmondom,hogy hol találkozok vele pl melyik kávézó,étterem.

Lehet túl gondolom,de mai világban egy netes ismerkedés által jobb elővigyázatos lenni,mint sem hogy gond legyen.


Szerintem ha 10 órája nem tudod elérni akkor jobb lenne szólni a szülőknek, furcsa,hogy kicseng és nem veszi fel. Majd írj részleteket!!

2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond, csak le volt halkitva és úgy maradt...
2017. dec. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!