Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érem úgy, hogy ezer éve...

Miért érem úgy, hogy ezer éve ismerem? Annyira csodás a kisugárzása.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfivel, nem beszéltem vele, csak odaszólt valamit a mellettem álló hölgynek. De abban a pillanatba olyan érzésem volt, mindha ismerném. Olyan fura. Mert ha rágondolok, akkor jobb kedvem lesz tőle, pedig nem ismerem. olyan érzésem van, hogy simán megbíznék benne még így ismeretlenül is. Szinte szeretek rá gondolni. Olyan kellemes érzés fog el. De valószinű, hogy többet nem látom :(
2016. febr. 20. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó! Ez a szép szerelem.
2016. febr. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de sajnos nem ismerem Őt, nem beszélgettem még vele. Így hogyan lehetnék belé szerelmes?? :)
2016. febr. 20. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
hát van ilyen... meglátni, szeretni. Ez legalább nem jár kiábrándulással, megmarad ilyen ragyogásban.
2016. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem éreztem. Látásból ismertem én is. Nemrég tíltott le facebook-on. Ah, mennyit vesztett velem. Ha neki az örök magány kell...ennyit a nyavajgós pasikról, hogy jajj nincs csajom. Ha már egy lány kicsit titokzatosabb, s nem fedi fel magát egy ből, az már baj? Rájöttem, hogy mekkora lúzer
2016. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!