Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzük őt vissza?

Hogy szerezzük őt vissza?

Figyelt kérdés

Ötödik óta hárman vagyunk barátnők(én, Kriszti, és Lili). Aztán jött a második félévben egy új lány,(Viki) akivel Lili nagyon jóban lett. Most vagyunk hetedikesek, és kezdünk teljesen eltávolodni egymástól. Ma próbáltunk Lilivel beszélni, de azt mondta,hogy mi mindig kritizáljuk őt, és azt akarjuk, hogy azt csinálja amit mi, meg hogy plázacicák lettünk.

És azt nem értem, hogy Viki nem mászott rá Lilire, vagy ilyesmi, és nem tudom hogy mi csinált.

Nem tudjuk miért nem minket választott,mert Viki nem nagy szám. Nem szép, nem is jó tanuló, semmi különös. Én pedig évfolyamelső vagyok.

Valamiért viszont úgy látom, hogy az ő barátságuk jobban működik mint a milyenk. Nem ölelgetik egymást, vagy ilyenem, de akkor is.

Mit tegyeünk hogy visszakapjuk Lilit?



2017. dec. 5. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

El kellene fogadnotok azt, hogy ő így döntött. Mellesleg azon kívül, hogy lehordtad itt Vikit ország-világ előtt, valljuk be, te nem sok pozitívat tudtál írni magatokról, hogy miért titeket válasszon.


Egy barátság nem a szépségről, ölelgetésről szól, főleg nem a tanulmányi eredménytől.

2017. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Termésuetesen nem igazi neveket írtam,és nem tudom, hogy Viki miért jobb mint mi. Lehet, hogy ezt csak én nem látom benne, de nekem sosem volt szimpatikus.
2017. dec. 5. 19:40
 3/12 A kérdező kommentje:
TTermézetesen nem igazi neveket írtam,és nem tudom, hogy Viki miért jobb mint mi. Lehet, hogy ezt csak én nem látom benne, de nekem sosem volt szimpatikus.
2017. dec. 5. 19:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Véletlen küldtem el kétszer
2017. dec. 5. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Valamiért Vikivel, jobban "kijönnek", jobban megértik egymást.
2017. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem mérni kellene őt hozzátok. Ő nem kevesebb tőletek, ti pedig nem vagytok többek nála. Másabbak vagytok. Lehet, hogy neki olyan személyisége van, amivel Lili jobban tud azonosulni.
2017. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lilinek van esze. Nektek nincs.
2017. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi a baj velünk?
2017. dec. 5. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, pont ez miatt a hozzáállás miatt: "Viki nem nagy szám. Nem szép, nem is jó tanuló, semmi különös. Én pedig évfolyamelső vagyok."

Mintha ez miatt érdem lenne veled barátkozni. Attól, mert évfolyam első vagy, attól nem vagy senkinél több, nem te sz*rtad a spanyol viaszt. Attól, hogy valaki nem a legszebb, attól még lehet jó barát. A barátságot nem kinézetben mérik. Egy barátság milyenségét nem az határozza meg, hogy ölelgetik-e egymást a barátok vagy nem.

Valószínűleg amikor együtt voltatok hárman, ti ugyanígy kibeszéltétek a többieket, mint amit te most Vikiről írtál, és valószínűleg ebből lett elege Lilinek. Akinek nagyon is igaza van, és hármótok közül neki van a legtöbb esze és a legemberségesebb mindannyiótok közül Miss Évfolyamelső undok, magától elszállt lány.

2017. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már amit ebből leírtál, is látszik, hogy beképzeltek vagytok. Hogy csak azért, mert Viki nem jó tanuló és nem szép (basszus, mi köze a barátságnak ahhoz, hogy ki szép? Aki szebb, az automatikusan jobb barát???), már lehet azt mondani rá. hogy "nem érteni, miért jobb barát" meg nem nagy szám.

Valószínűleg Lili személyiségre jobban kijön Vikivel, mint veletek. Amúgy meg ha azt mondja, plázacicás lettél, érdemes rajta elgondolkodni. Lehet, hogy ez a stílus már nem fér bele.

2017. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!