Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egyetlen barátom sincs...

Ha egyetlen barátom sincs Magyarországon, akkor minek költöznék valaha is vissza külföldről?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szüleid?
2017. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert bérunió van... Ja várj... Nem.
2017. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok jóba velük.
2017. dec. 5. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Barátokat sosem késő szerezni.

Az egyik szülőm 40 fölött találta meg a legjobb barátját. Előtte nem voltak neki, azóta napi szinten beszélnek és programokat is csinálnak néha.

Nem kell temetni a dolgot szerintem, hogy neked már nem is lesznek barátaid.

Egy új munkahely, egy új iskola, egy új tanfolyam vagy hobbi keretein belül simán tudsz ismerkedni emberekkel, akiket ugyanaz érdekel ami téged és kb ugyanolyan helyzetben vannak, mint te.

De akár facebookon sem ciki ismerkedni, sok csoport van(most a viszonylag zártabb , kisebb csoportokra gondolok),ahol ugyanúgy olyanokkal tudsz beszélgetni, akiket hasonló dolgok érdeklik, mint téged.

De akár egy játék vagy bármi, ami téged érdekelhet dolog kapcsán tudsz még ismerkedni.

Akár itt is gyakorin..

2017. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem itt élsz, nyilván nem is tudtál barátokat szerezni itthon.

ha értelmét látnád a hazaköltözésnek, utána már könnyebb lesz itthon kialakítani a társaságodat, netán barátokat is szerezni.

2017. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne valaha is visszaköltöznöd ha külföldön vannak azok, akiket a barátaidnak vallasz és akikkel jól érzed magad?

Nem kötelező hazajönni.

2017. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Azért, hogy itt adózz...


Én azt sem értem, hogy minek írsz egyáltalán magyar oldalra akkor...kívül tágasabb minden téren...

2017. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
A miniszterelnök a barátod. Csak a javadat akarja.
2017. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha itthon nincs senki aki hiányozna, nincs honvágyad, kint meg esetleg vannak barátaid, akkor sok értelme nincs visszaköltözni, hiszen a nulláról kezdenél mindent.
2017. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból túl van misztifikálva ez az "otthon" meg "haza" dolog. Főleg hogy az egész csak mesterségesen teremtett határok és eszmék eredménye.
2017. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!