Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a magukat...

Mi a véleményetek a magukat barátkozó természetű emberekről, akik ugyanakkor hamar konfliktusba kerülnek azokkal, akiket előtte agyon ajnároztak?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon szívélyesek voltak, mindenben felajánlották a segítségüket, csakhogy velünk, körülöttünk lehessenek. Hamar voltak jelek, melyekből arra következtettem, hogy itt baj lesz nemsokára. Jöttek az állandó kritikák, beszólások. Végül a nagyon csúnya - részükről - összeveszések. Lettek más barátaik, velük is hasonlóan kezdődött, és hasonlóan végződött. Annyi a különbség, hogy a későbbi barátok hamarabb megunták a balhét és a sértegetéseket. Én soha nem veszekedtem velük, soha nem sértettem meg őket. Annyi történt, hogy finoman megszakítottam a kapcsolatot, mégis rám haragszanak a legjobban.

#képmutatás #nyomulós emberek
2017. dec. 6. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus semmirekellő hamis pr0li.
2017. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#szociopátia #nárcisztikus személyiségzavar #nárcizmus #gázlángolás #érvénytelenítés #leértékelés #verbális bántalmazás
2017. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre max. az igaz, hogy könnyed, közvetlen természet és könnyen barátkozó. De nem hogy jó lenne barátnak. Sok ilyen azt hiszi, ha már összebarátkozott vkivel, akkor már barátok, tökmindegy, mit csinál. Nekem is volt ilyenem... az egyetlen dolog, amit bánok, hogy nem osztottam le az összes apró mocsokságánál, mielőtt ő játszotta be a sértődöttet egy pici hibám miatt.
2017. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszadónak. A semmirekellőt értem, és félig-meddig igaz is rájuk, hiszen a buli és a haverkodás a legfontosabb számukra, valamint az ítélkezés. Kíváncsiak, nyomozni is képesek, hogy minél több információt begyűjtsenek. A prolit nem értem.
2017. dec. 7. 18:30
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszadónak. Én is így értékelem őket. Sokra, nagyra tartják magukat. Mindenkinél különbnek.
2017. dec. 7. 18:32
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as válaszadónak. Nem barátok, talán még haveroknak sem mondhatóak az ilyen emberek. Milyen igazad van abban, hogy már az első alkalomnál helyre kellett volna tenni őket! Az embererek legtöbbje szerintem - így vagyok vele én is - a békesség kedvéért nem akar azonnal konfliktusba keveredni. Pedig így kevesebbel is megúszhattam volna. Rövidebb ideig mérgezték volna az életemet.
2017. dec. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!