Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha konfliktusba...

Mit tegyek ha konfliktusba kerülök?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, magas izmos, mégis ha valaki beszól én elkezdek félni és megse merek szólalni. Volt már példa hogy kocsmában valaki beszólt részegen és nem szóltam vissza, és a lányok akik velem voltak biztos hogy besz*rinak tartottak, nagyon megalázó. Egyszerűen elkezdek remegni és magamba roskadok. Nem akarok verekedni hasonlók. Vagyis azt tudnék csak más emberek előtt meg nem akarok mert következményeit nem vállalom. Mit tegyek hogy jobban viseljem a konfliktusokat? Elrontja az ilyen estéimet.
2016. febr. 1. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Magas, izmos, K1 Világ bajnok nem vagy véletlen? :D

Nem sűrűn látok olyat, hogy egy magas izmos embernek beszólnak... Szerintem igyál meg egy-két sört és majd adja magát a helyzet...

2016. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak állj fel, menj közel, nézz csúnyán, fordítsd el kicsit a fejed és kérdezd meg: "Mit mondtál?"
2016. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!