Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális ha az internetes...

Az normális ha az internetes barátaim jobban szeretem mint a valósokat?

Figyelt kérdés
Ők normálisabbak, jobban megértenek...mondjuk nem mindd de sokkal jobban szeretem őket, nem csapnak be és ősznitébbek..(tisztába vagyok vele hogy ezekkel vigyázni kell..stb. De na..)

2017. dec. 9. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Persze. De ez inkább arra utal, hogy azok a barátaid akikkel személyesen találkozol, nem a legjobb barátok.
2017. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Inkább azt gondold végig hogy akiket a "valós barátaidnak" nevezel egyáltalán tényleg a barátaid-e.
2017. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az internetes baratokat is a hajadra kenheted, amig csak netesek... Az hogy nem csapnak be meg oszintebbek, erre annyi garancia sincs mint a valodi baratokra.
2017. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezzel én is így vagyok, szóval szerintem normális.
2017. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert az "internetes barátaid" is lehetnének valósak, bármimódon betervezhetnél velük is találkozásokat.

Nem mondom, hogy az illetékes "valós" barátaidat kellene tekintsd a mindennek, de a személyes együttlét és közös időtöltés fontos, bárkivel is teszed azt.

Az internetes barátságokkal az a baj, hogy gyakran félreismered, vagy félreérted ezeket az embereket. Velem gyakran előfordult, hogy akivel neten jól eltudtam beszélgetni, az élőben más volt.. Ezért untam meg a netes barátságokat. Nagyon gáz. Nem mondom, hogy távolodj el ezektől a barátoktól, inkább azt, hogy tedd "valódivá", mégis mi tart vissza ettől?

Amit leírtál, szószerint úgy hangzik, mintha nem tudnál szeretni hús-vér embereket, csak virtuálisakat, mert beszippantott téged az internet..... Akikkel interneten beszélgetsz, azoknak is van egy húsvér alakjuk, amitől te tartózkodsz. Lehet, hogyha a "valódi barátaidat" is neten ismerted volna meg, akkor másképp viszonyulnátok egymáshoz, és így jobban szeretnéd őket is, elég szomorú.

2017. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Az internetes barátokkal az a baj, hogy elég hamar megszűnik a kapcsolat egy idő után, erre jó mondás fentebb, hogy a hajadra kenheted őket. Valóban jobbak, meg szimpatikusabbak, őszintébbek, jobban lehet szeretni őket. Csak aztán ahogy túlmenne a barátság egy egyszerű beszélgetésen, megfeneklik az egész. Meg egyáltalán nem biztos, hogy akivel beszélsz akár évek óta, az igazat mondott-e, mivel úgy se találkoztok ezért kamuzhat is, hogy könnyítse, szebbé tegye a beszélgetést.

Valódiakkal is előfordul ez, de ott hamarabb kibukik.

2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Én a legjobb barátom 5 éve ismerten meg egy játékba és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Azért nem találkozok vele mivel ő az ország egyik szélén lakik én meg a másikon. Szóval szerintem egyénfüggő, hogy ki mennyire látja normálisnak, hogy ha a legjobb barátod internetes.
2017. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én netes barátom másik országban lakik (Anglia - Románia), mégis keritünk rá alkalmat, hogy találkozzunk, amikor csak lehet. Nem nevezném igazi barátomnak azt, akivel sosem találkoztam.
2017. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fúria2017 válasza:
Szerintem teljesen normális(hozzáteszem ők is valósak),de nekem is vannak ilyen barátaim akiket játékokon keresztül ismertem meg,és már volt rá példa,hogy a minden nap látott barátaim cserben hagytak,mikor ők nem.
2017. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!