Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan internetes oldal,...

Van olyan internetes oldal, ahol NORMÁLIS emberekkel lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Van olyan internetes oldal, ahol normális emberekkel lehet beszélgetni? Anotalkon pl minden második ember 30 év feletti pedofil, vagy szimplán csak sz#xchatelni akar, és nagyon idegesítő, plusz nem is az én korosztályom, hanem már javában huszonévesek.

Pedig most szükségem lenne valakire, akivel eldumálgathatok.



2017. máj. 24. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mhh érdekes nekem meg az a bajom az anotalkal hogy minden második ember 20 alatti takony.
2017. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Itt bárkit megkaphatsz.

Hány éves legyek? A javában huszonéves már nem jó. Akkor írjak 16-ot. Fiúval vagy lánnyal beszélnél. Akkor azt írom.


Fészbukon van egy ojan fül, hogy ismerősök. Na ott tudsz válogatni!

2017. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden internetes oldalon ott vannak a trollok és a kamuk, egyre nagyobb arányban. Nincs ilyen oldal amire te vágysz...
2017. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem lehet itt is,nekem már sikerült:)

23L

2017. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nincs.

Kizárólag személyesen lehetséges;)

2017. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyre kevesebb. Ezelőtt több nívósabb fórumon is szívesen osztottam meg a gondolataimat, de ma már mindenhol egymás fikázása megy. Már nem észérvekkel vitáznak az emberek, hanem lehülyézik a másikat anélkül, hogy a háttérben akár egyetlen épkézláb gondolatuk is lenne.
2017. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális egy teljesen relativ fogalom.

Én példéul a moly.hu nevű könyvekkel foglalkozó honalp, levelezőtársat keresek topicjában ismerkedtem meg a barátnőmmel. Sose lehet tudni, hogy épp hol ismerkedsz valakivel aki igazán jó barátod lesz.

2017. máj. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van, pl itt is most is velem beszélsz.
2017. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolom írj rám, a normalitás relatív. 21f
2017. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!