Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne akarjon velem beszélni de úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki egyszer elkezdte keresni a társaságomat, és azóta néha odajön hozzám beszélgetni. Örültem neki, mert okos és normális, valamint azt hittem, hogy bejövök neki. De kiderült, hogy van barátja, és így már nincs kedvem vele beszélni.

2017. dec. 10. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Jajaj te kis buta. " De kiderült, hogy van barátja," De meddig (?) amíg jobban meg nem ismer téged, beléd szeret, és szakít vele. Ne add fel. Nem kell ezért rögtön a kukába dobni.
2017. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Voltam/vagyok ilyen helyzetben én is.

Én a helyedben tartanám vele a kapcsolatot. Ha kicsit jobban megismeritek egymást, abból csak jól fogsz kijönni.

2017. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
1. Attól hogy lány nem biztos hogy akar is valamit +ha meg igen akkor a barátja nem is érdekli. 2.Ha mindenféleképpen meg akarod szakítani vle a kapcsolatot akkor legalább őszinte legyél b+ annál szarabb nincs mint amikor valaki a pofádbahazudik(nemmellesleg azzal bánthatod meg legjobban ha hazudsz neki.)Ez lett a normál? hogy hazudni a jó? gratula.
2017. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért hazudnék neki? Nem mondtam neki, hogy barátok vagyunk, csak beszéltünk amikor odajött hozzám. Viszont nekem nincs szükségem új barátra, főleg nem lány barátra.
2017. dec. 10. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Na menj a pics4ba... Szóval, ha a csaj nem szabad préda, akkor onnantól kezdve számodra megszűnik létezni, mert ezek szerint emberileg leszarod, csak a pina érdekel?! Mi az, hogy nem akarsz (új) barátot? Milyen szánalmas duma ez? Bárkit, akivel szimpatizálsz azonnal elküldöd, hogy "bocs, de nem kellenek barátok"? Noooormális?!
2017. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, régi felhasználómat letiltották, így innen kell válaszolnom:


Nem csak megdugni akartam. Annak meg mi értelme lenne, hogy attól barátkozok vele? Tudnák vele beszélni, ezaz. Ha annyira akarok valakivel beszélgetni, akkor találok valakit.

2017. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
61%

"Főleg nem lány barátot"

Most őszintén szájbavágnálak.

16L

2017. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A lányok is lehetnek jó barátok hidd el! Amúgy mondd neki (hogy a kérdésre is válaszolják) mondd neki hogy nem szeretnék veled barátkozni, ha megkérdezi miért mondd hogy nem szimpi neked. De sztem a barátság egy próbát megér.
2017. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves hetes, mi a problémád azzal a kijelentésemmel? Talán van egy pár olyan fiú barátod, akit friendzoneoltál, de ők még szerelmesek beléd, és ezért bármiben segítenek neked? Én is voltam egy lánnyal ilyen helyzetben, de szerencsére "megszabadultam" tőle. Mégis miért lenne jó, ha van lány barátom? Mi a "haszna"? Azt megértem, hogy neked olyan jó, hogy pár fiú bármiben segít, de nekik gondolom csak szenvedés az egész.


Köszi nyolcas, de nem szeretném így elmondani neki. De talán végső megoldásnak jó lesz.

2017. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
7-es vagyok. Ne haragudj,hangulat ingadozásaim miatt írtam ilyen meggondolatlanul. Mostmár értem hogy mire gondolsz, és már átlátom PÁR fiú barátom helyzetét.. Mindenképp beszélek velük.
2017. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!