Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szeretnék szülni...

Császárral szeretnék szülni de altatásban! Hogyan tudom elérni hogy ne spinális érzéstelenítést kapjak? Illetve olyan kórházat és orvost keresek akivel ezt meg lehet beszélni és vállalja is így?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és 18 hetes terhes.Keresek olyan Anyukát aki tud nekem olyan kórházat vagy orvost ajánlani ahol meg tudom beszélni hogy altatásban szeretném kérni a császármetszést?Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
2013. márc. 28. 16:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha a pánikbetegséged indokolja a császárt, akkor pszichiáter ad szakvéleményt, hogy a betegséged miatt csak úgy szülhetsz. Ha annyira rettegsz a spináltól akkor arra is adhat, hogy altatásban csinálják, de ezt nagyon át kell gondolni, mert az altatáshoz adott gyógyszerek jobban árthatnak a babának. Egyébként ha még csak 18 hetes vagy, akkor még pszichoterápiával simán eljuthatsz a végére odáig, hogy nem fogsz rettegni a sima szüléstől.
2013. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%

Azonnal kerj segitseget, hogy felkeszulhess a termeszetes szulesre.

Menni fog, hidd el!

Az altatas ilyenkor kulonosen kockazatos.

2013. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőm pánikbeteg, de senki nem mondta neki, orvosok se, hogy ne szülhetne természetes úton. Szedte a gyógyszereit a terhesség alatt is. Így döntött. A babája nem teljesen egészséges, de azt mondják neki az orvosok, hogy nem a gyógyszerek okozták ezt, ő viszont kételkedik. ez már sose fog kiderülni. Viszont annak ellenére, hogy természetes szülésre készült, toxémia miatt mégis meg kellett császározni. Viszont nem a pánikbetegség miatt. Szerintem is nagyon hajts rá most a terápiás beszélgetésekre, még sikerülhet! Sok sikert,gyógyulást és boldog babavárást!
2013. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Ja, az lemaradt, hogy gerincbe kapott érzéstelenítést, nem altatták. Az ő esetében nem lett belőle gond.
2013. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%

Én császáreos vagyok és ettől rosszabbat lelkileg biztosan nem akarhatsz magadnak... Az őszinte császáros anyuka mindig el fogja mondani neked hogy nem fogod az első pár napban magadénak érzeni a picit teljesen (nem mentek át azon a folyamaton amin kell, nem harcoltok meg egymásért)


Ha annyira császároztatni akarsz csináld (Bajcsy kórház 10.ker és ott bármelyik doki akinek leteszel 80-100 ezer forintot el fogja intézni), de én ölnék érte ha a második babámat megszülhetném normálisan... Bánja a franc a gátmetszést, a repedést, a varrást, még érzéstelenítést se kérnék szüléshez csak tudjam meg hogy milyen érzés SZÜLNI! És nem a császárra gondolok mert én nem mondhatom, hogy szültem csak azt, hogy császárral született a Fiam!

Remélem meggondolod magad addig... Olvasgass egy kicsit a császárosok lelkivilágáról... A programozott (köztük tesóm is aki fosik attól is ha egy tűvel megszúrja az ujját) rohan császároztatni mert a gyereket akarja de meg nem "harcol" már érte mert az fááááj...

2013. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
41%
Ha pánikbeteg lennék valahogy jobban félnék attól, hogy nem kelek fel az altatásból, minthogy megszúrnak.
2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Tessék kérdező,ez az én kérdésem,remélem segít.


Itt ajánlottak egy Krasznai nevű orvost,én nála fogok szülni :)

2013. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Gyereket. Mit. Úristen. De hát persze, magyar mentalitás, fájdalmat mindenkinek!!!
2013. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
18%
Már bocs, fiúk, de a férfinak köze van a megtermékenyítéshez, köze van ahhoz, hogy segítse terhes felesége napjait gondoskodásával, ne idegelje a párját, valamint köze van gyerekei felneveléséhez, de a szüléshez mégis milyen formában van köze??
2013. márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
60%
Te hol látsz olyat, hogy a kérdező megveti a férfiakat? Mi van?? :D
2013. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!