Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor fog elmúlni?

Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 6 évig volt egy legjobb barátom. Mivel én lány vagyok ő fiú kicsit nehezen gondoltam hogy tényleg működhet köztünk a barátság de működött nagyon szépen. Mindaddig amíg ő belém nem szeretett kb 2 éve. Akkor megbeszéltük a dolgokat és elsimítottunk mindent. Legalábbis én azt hittem. Amióta egyetemre kerültünk kicsit más lett a kapcsolatunk. Én már második éve vagyok egyetemen ő első. Egy évig kb csak én voltam mellette amíg ő otthon maradt. Nagyon sokat segítettem neki akkor is meg előtte is. Ő elég rossz családi körülmények között él ezért próbáltam tényleg mindenben támogatni. Ahogy elkezdődött neki is az első egyetemi év talált egy társaságot, így engem mar nem keresett olyan sűrűn. Majd mivel nekem ez a legnehezebb félévem így nagyon kevés szabadidőm volt. képtelen volt megérteni azt hogx párszor áttettem a találkozókat. Hiába mondtam hogy tanulok és muszáj még az az x óra. Mindig nekem kellett utána bocsánatot kérni és megalázkodni. Utána kijelentette hogy hogy lett egy barátnője egy honapja(első barátnője) és a lány féltékeny rám mivel a barátom elmondta a barátnőjének hogy meddig hajtott rám. Mondtam hogy hiába féltékeny nekem is van kapcsolatom meg a barátomnak is ott van ő. De ő erre úgy reagált hogy a barátnőjét válaszotta, engem letiltott Facebookon. Hiába írtam neki hogy nem lehetne hogy havonta egyszer beszélünk mert engem tényleg érdekelt hogy mi van vele, erre volt a válasza a letiltás. Őszintén mondom engem rettenetesen megviselt. Ez volt kb 2 hete és azóta is nagyon nagy ürességet érzek. Igazából inkább én adtam ebbe a kapcsolatba és lehet ezért is érzem ennyire fájónak, de egyszerűen nem tudok túllépni. Nagyon igazságtalannak érzem és tudom hogy őt feleannyira se viselte meg az egész mint engem de nagyon hiányzik. 6 évet dobott el egy kapcsolat miatt. Lehet hogy csak ilyen nagyon eros fellángolás volt nála, de én nagyon tartok attól hogy sosem Békülünk ki. Sajnos emiatt hanyagoltam a tényleg igaz barátaimat is, de olyan leírhatatlanul fáj ez a dolog.


Mit tegyek szerintetek hogy elfelejtsem?

Csak az idő a megoldás?

Szerintetek próbáljam keresni?


2017. dec. 11. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kihagytam hogy a lánynak akivel összejött úgy nyerte el a bizalmát hogy az én titkos, a barátommal kettőnkre tartozó dolgaimat elmondta neki. Ekkor nagyot csalódtam benne, de úgy érzem meg tudnám bocsátani. Még ha nagyon fáj is
2017. dec. 11. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Manapság nagyon-nagyon ritkák az olyan kapcsolatok, amik örökké tartanak. Valószínűleg úgyis szakítanak, és utána ismét rajtad fog lógni. Ebben biztos vagyok.
2017. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elmúlni. Igazából ezt a fajta árulást és hátbadöfést egy "baráttól" elég nehéz lenne megbocsátani. Nekem nem is menne, sőt. Ennél kevesebb se ment.


Tanácsot nem tudok adni, mert én is épp hasonló helyzetben vagyok és nekem sem vált be egyik sem, amit mások tanácsoltak. Talán annyi igaz, hogy idővel könnyebb lesz.

2017. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen egyébként biztos vagyok abban hogy a kapcsolatunk sosem lenne olyan mint régen...
2017. dec. 11. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem. És sajnos -ez is személyes tapasztalat- aki egyszer megcsinálja, az másodszorra is megteszi. Ezért nem látom értelmét a megbocsátásnak. Nem vagyok haragtartó, de nem vagyok kíváncsi utána többet az illetőre. Elég sokszor néztek már hülyének.
2017. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lehet hogy most elhagyot olyan könyen egy csaj miat.. De ha a csaj elhadja vagy valami kozbe jon ra fog jonni a csavo hogy te voltal melete mindig es majd meg erzi a hianyod most lehet hogy a szerelem elvakitsa de idovel ra jon

Meg szerintem keres uj baratok ( fiu baratot) es ismerkedj meg es lehet hogy ugy elfelejted konyeden en igy felejtetem el a legjobb fiu haveromat..

2017. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!