Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feltekeny a baratomra vagy...

Feltekeny a baratomra vagy alapbol ilyen ember?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve van baratom de ezt kb. csak fel eve tudja az iskolas "legjobb" baratnom. 1,5 evig nem mondtam el neki, mert nem ereztem ugy hogy erdekelne a dolog, neki meg soha nem volt baratja es szerelmes sem volt. Abban sem vagyok biztos, hogy csokolozott-e eleteben. Amiota elmondtam neki (most nyaron) azota teljesen megvaltozott a viselkedese velem szemben. Soha nem hiv el sehova kimozdulni, nem szoktunk chaten sem beszelni mar, csak a suliban talalkozunk es szinte ennyi a kontakt ami megmaradt kozottunk. Lehetseges az is kozrejatszik hogy a masik jo baratnojenek is lett fiuja (elso komoly barat) es a lany csak arrol tud neki beszelni 24/7. En meg pont ekozben mondtam el neki hogy nekem is van mar egy ideje. Amikor elmondtam es azota is soha nem is kerdezi meg hogy vagyok meg miket szoktam csinalni a baratommal es csak annyit kerdezett hogy hany eves meg mit tanul. Melysegesen csalodott vagyok hogy az ugyvelt baratnom csinalja ezt velem es szanalmas is. Pont hogy egy igaz baratnak orulnie kene a masik boldogsaganak. Es ezert nem is akartam elmondani, hogy ne romoljon meg a baratsag. Szerintetdk ez feltekenyseg vagy csak szimplan idiotozmus? Koszonom elore is a valaszotokat!:)

18/L



2017. dec. 13. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, téged is a másik lány alapján ítél meg és azt hiszi, mostantól nincs életed a srácon kívül. Beszélj vele őszintén, mondd meg, hogy azért még a barátaidra is szükséged van.
2017. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi köze a te barátod életéhez? úgy semmi szerintem.
2017. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Hja, a lányok és az ő barátságuk...
2017. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feltékeny, de biztosan rosszul eli meg, hogy mindkeét barátnője "bepasizott", csak ő "maradt ki".
2017. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!