Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek "illik" ilyen...

Szerintetek "illik" ilyen karácsonyi ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek csak olcsó ruhákra telik,(de ettől függetlenül mindig rendezett és igényesen válogatja össze a ruháit, bárhol meg tud jelenni,szóval nincs ezzel semmi baj), és arra gondoltam, hogy karácsonyra veszek neki egy márkás kabátot. Nem fogom megsérteni vele?Nem fog úgy kinézni a dolog mintha az orra alá akarnám dörgölni, hogy én ilyet is megengedhetek magamnak, vagy hogy lenézem őt vagy ilyesmi?A férjem szerint nem jó ötlet, ti mit gondoltok?

2017. dec. 13. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó ötlet! Igaza van a fėrjednek!
2017. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Bennem piszok nagy csalódottságot iés szomorúságot ébresztenél, hogy még ennyit sem engedhetek meg magamnak.

plusz szégyenérzetet és gyomorgörcsöt, hogy hogyan viszonzom.


Feletsd el!

2017. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
37%
Ne adj neki drága kabátot,szerintem ha egy olcsóbb jól kinéző kabátot veszel nem bántod meg.
2017. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán jóban vagytok és csak akkor, szerintem még örülne is neki.

Azért az nem baj, ha ráírod a címkére:

"Mikor ezt megláttam csak téged hiányoltalak belőle, de ezt most orvoslom...szeretettel...".

2017. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Én a ferjeddel értek egyet. Kellemetlen helyzetet eredmenyezhet.
2017. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!