Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg emiatt...

Jogosan sértődött meg emiatt az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Olyanról van szó akivel általában interneten beszélünk, élőben csak néha találkozunk mert messze lakik és én nem érek rá túl sokat, eléggé elfoglalt vagyok. Viszont pár napja felmerült hogy ezen a héten pénteken talán tudnánk találkozni mert lehet hogy ráérek kicsit. Ennek ő nagyon örült mégha nem is ígértem biztosra akkor is, és reménykedett benne hogy összejön, végül viszont le kellett mondanom mert mégse jó. És amikor nemrég tudattam ezt vele, ő nagyon megsértődött és a fejemhez vágta hogy cserbenhagytam, meg elhitettem vele hogy holnap szakítok rá egy kis időt, aztán meg lemondtam. Igaza van hogy megsértődött rajta?
2017. dec. 21. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen indokkal mondtad le.
2017. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En azt az elvet vallom, hogy arra van idonk, amire (akire) szakitunk. Ennek persze elfoglalt idoben ara van. A kerdes az, hogy ez az ar megeri-e azt, amire/akire idot szakitunk? Nalad nem erte meg. Hogy ezen meg kell-e sertodni? Nem hiszem. Csak le kell vonni a megfelelo kovetkeztetest :)
2017. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt honnan tudjuk? Ha szeretné veled tartani a kapcsolatot, de te "nagyon elfoglalt vagy" címszó alatt egész nap a kozmetikusnál lófrálsz, akkor nem csodálom. Ha 4 munkahelyed van, mellette tanulsz, akkor bocs, de ugye a kérdésből nem derül ki az elfoglaltság oka, könnyen lehet az 1. is.
2017. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"messze lakik", de te "ráérsz kicsit", pedig "elfoglalt vagy". Ez így akkora masszív bullshit, mint a rohadt élet. Ne meséld már, hogy egy napodat se vagy képes tervezni, inkább csak így kényelmesebb, hogy nem kell vele személyesen találkozz.
2017. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is nagyon jól tudod, hogy jogosan sértődött meg. Hiszen azért írtad ki a kérdést, mert bűntudatod van és megnyugtatást vársz tőlünk.

Ha 2 hónapja mondtad volna neki, hogy talán ma ráérsz, de még a hét elején szólsz, hogy mégsem, az hihető.

Na de hogy pár napja beszéltétek csak meg, te meg lemondod fél nappal előtte... ugyan már.

Ahogy már írták, mindenkinek arra van ideje, amire/akire akar szakítani. Van, aki karácsony előtt 2000 kilométert vezet, csak hogy 3 napot a családjával tölthessen.

Te még csak nem is nevezed a barátodnak, sőt a haverodnak sem, csak az ismerősödnek... és nem tudsz rászánni 1 órát sem. Ebből totál egyértelmű, hogy neked ő egyáltalán nem fontos. Talán csak arra használod, hogy legyen kivel dumálnod a neten, amikor unatkozol.

Az lenne a fair részedről, ha szépen bocsánatot kérnél és bevallanád, hogy igen, tényleg átcseszted és azért, mert igazából nem akarsz vele találkozni. Mondd meg neki őszintén, hogy ő nem olyan fontos neked, mint te neki és ne számítson tőled többre.

Te csak azon háborogsz, hogy jogosan sértődött e meg, ő közben vizesre sírta a párnáját, mert téged várt napok óta és az utolsó előtti pillanatban leráztad valami kamu dumával. Gondolj már bele kicsit, hogy mennyire megbántottad.

2017. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírásból nem derül ki mi miatt mondtad le.Valami elfoglaltság vagy azért mert adódott egy jó program?Megindokoltad-e neki,hogy lemondtad vagy csak annyit mondtál bocs nem érek rá?Minden ember másként reagál dolgokra.Ha csak ismerős nem kellene,hogy megsértődjön, de lehet ő másként látja a dolgokat.Régen megsértődtem volna ilyen dolgon,ismerőstől is.Ma már másként látom a dolgokat,rendszereztem magamban az emberi kapcsolataimat.Az ismerőseimmel ha adódik jobb programom én is lemondok találkát,de ez attól függ mennyire fontos az a személy.
2017. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt minden hónapban bedobod vagy tényleg, ennyi itt a dejavu:DDD
2017. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a párommal pont ezért nem beszélünk egy ismerősünkkel másfél hónapja.

Mindig csak tervezgettünk, aztán mindent lemondott. Valószínűleg most ő is meg van ránk sértődve, amiért azóta nem keressük (ő sem minket, csak a párjával én jóban vagyok, és a félmondatokból ez jön le).


Lehet, hogy te sem először mondtad le. Továbbá ő utazott volna hozzád vagy te hozzá? Előfordulhat, hogy ő emiatt szervezte át a saját programját.

2017. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!