Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hárítsam el finoman a...

Hogyan hárítsam el finoman a barátnőmet, ha az anyagi dolgaim iránt érdeklődik?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb értékű dolgot vásárolok, a legjobb barátnőm folyton azt firtatja, hogy miből. Nem akarok vele bunkó lenni, mert édes, aranyos lány, de rettenetesen zavar. Hogyan szerelhetném le ilyenkor finoman? Elég érzékeny lelkű. L19
2017. dec. 22. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Te albérletre költöd a pénzed, én meg telefonra, nem olyan bonyolult ez ;)"
2017. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Közöd mint eszed"
2017. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem anno azzal oltottak a haverjaim, hogy hogyhogy 911-es Porschéval járok, mikor ők alig alig tudtak egy Suzukit vagy Opel Astrát összehozni.

Én tisztán kifejtettem nekik a folyamatokat, hogy cég, bevétel, ingatlanbefektetés, értéknövekmény, eladás, bevétel, autóvásárlás, céges bevételből üzemben tartás. Irigyek voltak, de mivel sosem jástzottam meg a halivudirudit, így azért nagy bajok nem voltak.


A kérdező ismerősének első körben elmagyaráznám, hogy mindenkinek mások a kiadásaik, így egyértelmű.


Anno egy dohányos ismerősnek én is levezettem, hogyha havi 80ezret elfüstöl és spórolásból busszal jár (holott van is kocsija, de keveset használja) akkor stílusosabb lenne ha nem bagózna és nem buszozna és még sokkal több pénze meg is maradna.

2018. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!