Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt legjobb barátnőmet ez...

A volt legjobb barátnőmet ez esetben el kéne felejtenem végleg?

Figyelt kérdés

Még általánosban volt a legjobb barátnőm de pont 8 osztály év végén már nem is beszéltünk egymássa egyáltalán.Nem veszekedés miatt.

Aztán egyszer 8 osztály után nyári szünetbe ráírtam másik fb-mről.Aztán mondta hogy szülinapomon fel is akart köszönteni de nem tudott mert amin ismerősöl voltunk azt az fb-t felfüggesztettem.

Azt tudni kell hogy én mindig is nagyon ragaszkodtam hozzá,stb... De ő soha nem volt képes még a felköszöntésre sem.

Kíváncsi voltam hogy idén vajon felköszönt-e vagy sem, hát nem tette.

Arról múltkor tudott beszélni hogy ő volt velem mindig távolságtartó meg neki kell változtatni és hogy nem értékelt engem eléggé...

Egyszerűen azt érzem hogy számára csak létezem.

Nagyon is jól tudja hogy eddig az életemben nagyon fontos szerepet játszott.

Az lenne a legjobb megoldás ha továbbra sem keresném és elfelejteném?

16/L



2017. aug. 30. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarná tartani veled a kapcsolatot, úgy is keresne. Az meg elég bunkóság, hogy nem köszönt fel téged szülinapodon. Oké, az ember elfelejtheti, de ahogy írtad, egyszer sem tette. Ebből is az jön le nekem, hogy sz@rik rád. Szóval én a helyedben nem foglalkoznék vele. De ne keseredj el, inkább fel a fejjel, és foglalkozz a jövőddel. :)
2017. aug. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!