Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék több számára...

Hogyan lehetnék több számára mint barát?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól kijövök, és egy ideje beszélgetünk is. Én nagyon nagyon beleszerettem és elis mondtam ezt neki de ő azt állítja hogy ez most nem megy neki. Utálom ezt a több mint barát de kevesebb mint kapcsolati dolgot, nagyon belezavarodtam.

2017. dec. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Szóban beszéltek-személyesen szemtől szembe vagy csak a karaktereket fossátok egymásnak monitoron?

Ha fosás van, akkor :DDD....a tokomet vársz komolyan:D


Amúgy, közös programok-élmények...

2017. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Hány évesek vagytok? Beszélgess vele és próbáld meg a kapcsolatot elmélyíteni, meglátod előbb utóbb ő is beléd szeret. Gürcölj, udvarolj neki. Ha ezek megvoltak és még mindig semmi, akkor csinálj úgy, mintha nem érdekelne. Érd el azt, hogy ő akarjon téged, miközben te akarod őt. Remélem segíteni tudtam ;)
2017. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen szemtől szembe beszélünk nem a neten nyomjuk a figurákat..

Második : köszönöm a válaszod, adtál egy jó ötletet :)

2017. dec. 23. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy ha egy lány azt mondja, hogy " most nem megy neki, vagy épp mint barát szeret " az annyit jelent, hogy bocsi, eszembe nem jutna úgy tekinteni rád, csak virágnyelven.
2017. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

# 4


S az ilyen piták szónokolnak őszinteségről, akik így koptatnak le valakit...hát elég undorító...

2017. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!