Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen nehéz interneten...

Miért ilyen nehéz interneten barátokat találni? 24/L

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok lehetőségem az életben barátokat találni, ezért interneten szoktam próbálkozni.

Sokan írnak ki hirdetést, hogy barátokat keresnek mert egyedül vannak. De amikor elkezdek valakivel chatelni, egy idő után vagy nem írnak vissza vagy pár szavas válaszokat adnak, így nem lesz folytatása a dolognak. Nem értem mit csinálok rosszul? Normálisan válaszolok mindenre, nem csak magamról tudok beszélni, érdeklődök, visszakérdezek stb..

Másnak is ilyen nehezen megy?


2017. dec. 23. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Rossz embereknél próbálkoztál
2017. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nem is szívesen beszélgetek már. Bár sajnos a való életben is hasonlóan mennek a beszélgetések.
2017. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sok emberrel próbálkoztam és az esetek 99%-ában ez szokott lenni
2017. dec. 23. 21:14
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak egyszerüen nem tudnak neked mit irni elfogy a közös téma
2017. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is a közös téma/érdeklődés hiány az első számú gyanúsított, a 2., hogy olyan a személyiséged/viselkedésed, hogy nem fogod meg őket. Miről szoktatok beszélgetni?
2017. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy sokszor kínosnak érzem az erőltetett barátkozást.

Itt el sem olvasom a priviket, egyszer levelezni kezdtem egy jópofa nővel, mai napig bánom, hogy elfelejtettem neki utána válaszolni.

2017. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele, mint te. Mindig próbálok neten barátokat találni, de egyszerűen lehetetlen, mert egy idő után mindig elhal a beszélgetést. Vagy el sem kezdődik. :D


Ha van kedved, beszélgethetnénk :)

Írj, ha szeretnél :)

22/L

2017. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én igyekszem mindenre olyan választ írni, amivel nem fejeződik be a beszélgetés, akkor is ha nem közös az érdeklődésünk. Akkor inkább a személyiségem olyan amivel nem fogom meg őket

Általános dolgokról szoktunk beszélgetni, ki mit csinál, hogy telik a napja stb..

2017. dec. 23. 21:35
 9/19 sanyinak ***** válasza:

A hétköznapok többnyire unalmasak, arról nem lehet hosszan beszélgetni.


De mit várnál el egy netes barátságtól?

2017. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Rossz indulat nélkül, de nincsenek esetleg valós barátaid? Feltétlenül szükséges neten ismerkedned?
2017. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!