Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az normális ha a...

Szerintetek az normális ha a barátom vendégségben volt nálam és én unatkoztam és elkezdtem szinezgetni és ő kikelt magából hogy 20on évesen szinezgetek?

Figyelt kérdés

Ráadásul azt mondja, hogy neki rosszul esett mert felnőtt ember ilyet nem csinál, és nem illik bele az ő értékrendjében mivel ő költségvetési csoportbezető.


Telrol írtam


2017. dec. 30. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne csinálna ilyet felnőtt ember...

Persze az már más, hogy nem merte megmondani az igazi problémáját.


Biztos azt akarta, hogy többet foglalkozz vele vagy ne színezgess, hanem picit másabb dolgot csináljatok.

De az is lehet, hogy valamilyen munkahelyi probléma, stressz és rajtad csapódott az ostor.

2017. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem . Neki tényleg ez volt a baja és rengeteget foglalkoztam vele ez este volt már .
2017. dec. 30. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:

A költségvetési caoportvezetőijével itt van alattam mondd meg neki.

Szerintem mindenkinek a maga dolga, hogy mit csinál. Apám 55 évesen se veti meg a meséket, akkor most keljek ki magamból?


Ha őt ezt zavarja, akkor foglaljon le téged, hogy ne unatkozz és ne kényszerülj arra hogy elkezdj szinezgetni.

Szerintem a barátod nagyképű és önző.

2017. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazán megkérdezhetted volna tőle, hogy mi illik bele egy költségvetési csoportvezető értékrendjébe.:D Például a vendéglátó szórakoztatása, hogy ne unatkozzon mellette, az oké, vagy ez is méltóságán aluli?
2017. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb vond őt is be a színezésbe. Ott színezgetsz serényen egyedül, ő meg kiközösítve érezve magát kikelt magából.
2017. dec. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kikelt magából, mint egy nagycsoportos kisfiú.
2017. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne csinálna ilyet felnőtt ember? Bocs, de a barátod egy valódi sznob. Költségvetési csoportvezető...És? Ki nem szarja le?
2017. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egy vállalati felsővezetőt ismerek, akik a szabadidejükben néha játszanak az xboxukkal. Nyilván amíg ez nem megy fontos dolgok rovására, addig semmi baj nincs ezzel.
2018. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!