Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok fodrász barátnőt?

Hol találok fodrász barátnőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátnőt/barátot akivel tudok beszélgetni ilyen témákról, kicsit kreatívabb dolgokról és olyan jó lenne ha kísérletezne a hajamon. Imádom variálni csak sajnos magamnak nem tudom.

Meg mindig is szerettem volna egy fodrász barátnőt.

Hol "találhatnék" egyet?

15L



2018. jan. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarul olyan barátnőt keresel, aki ingyen variálja a hajadat mindig? Sehol. Elmész fodrászhoz, kifizeted és akkor olyan hajad lesz amilyet szeretnél vagy amilyet a fodrász kitalál. Ráadásul 15 éves vagy, nem gondolom, hogy egy kb 20 éves nőnek egy 15 éves lány lenne az ideális barátnőjelöltje.


De egyszerű: szétnézel a fodrászok között a környékeden, megkeresed a legfiatalabbnak kinézőt és sűrűn mész hozzá.

2018. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz...mindössze nem akarsz fizetni, és ezért inkább egy "barátnőt" szeretnél. Ez hidd el nem úgy megy, hogy te csak úgy kiválasztasz valakit, ráadásul nincs olyan, hogy fodrász barátnő lelő hely. Az élet majd vagy össze hoz ilyen emberrel, vagy nem.
2018. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen jó,hogy a húgom fodrász :P

Mindig én voltam a modellje.


De kb annyira nem nagy kunszt 2-3 havonta befesti időnként vágatok és ennyi.


Meg is mondta húgom hogy ha neki lenne fodrász testvére,hogy kihasználná :D én nem vagyok annyira hajimádó,szóval nekem nem olyan nagy dolog. Mondjuk csak annyiból,míg nem volt fodrász kb mindig máshoz jártam,mert jól levágni sehol nem tudták,meg annyit amennyit akarok. Vagy kevesebbet vagy többet vágtak. Húgom az mindent úgy csinál ahogy mondom,de van mikor rábízom teljesen.


Fodrász sulin nem gondolkoztál? Ha szeretsz kreatívoskodni,meg a hajadat variálni. Húgom is így lett fodrász imádta a saját haját megcsinálni meg enyémet is.


Ugyan is barátnőt nagyjából a te korosztályodból találhatsz nagyobb valószínűséggel és ott még senki sem fodrász.Idősebb végzett fodrászok,meg hamar rájönnek,hogy csak az ingyen hajvágásra hajtasz.


Ne szakma alapján barátkozz,nagyon átlátszó. És persze nagy kihasználás,mert a barátnők nem kérnek általában pénzt.



Eszembe nem jutna vmi szolgáltatás,szakma alapján barátokra szert tenni,legalábbis ez legyen a fő barátkozási szempont.

2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pénzt így se fizetek mert édesanyám csinálja a hajam és jól. De én szeretnék valakivel ilyenekről beszélgetni.

Amúgy a fodrászsuli nem az én terepem mert annyira meg nem vagyok lányos.

Inkább mentem infóra.

2018. jan. 8. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Fodrász suliba nem akarsz menni,mert az már lányos,de fodrász barátnőt szeretnél akivel erről tudsz beszélni és hajakat csinál neked,meg gyakoroltok egymáson. Szerintem ez lányosabb,mint maga a fodrász suli.

Hiszen az jó részt tanulásból áll,kémiából,vendégek kezelése, haj formák, illetve kreativitást is kiélheti az ember. Sok férfi fodrász és nem melegek. 3-at ismerek speciel, húgom csoport társait.Nagyon jók a szakmában. Nem lettek lányosak, párkapcsolatban vannak nőkkel.


Fodrász suliban is jó részt a hajak és a kreatívoskodás a téma. Húgom mondta,nem én találtam ki.


De totál ellent mondtál magadnak egyébként :D

2018. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!