Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miket tesztek meg a szépségete...

Miket tesztek meg a szépségetekért? (kozmetikus-fodrász-stb. )

Figyelt kérdés

Én a következőket:

kozmetikus-havonta

fodrász- 2-3 havonta mert szerencsére nincs gond a hajammal

pedikűr- 2 havonta

gél lakk- 3 hetente

műszempilla- 3 hetente


24/L


2017. nov. 4. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a fodrász kivételével egyiket sem.

Sok kozmetikusban csalódtam, úgy látom, hogy én itthon sokkal jobban rendben tudom tartani a bőröm. A lábaimmal sincs gond, körmöt vágni, krémezni itthon is tudok, nincsenek bőrkeményedéseim, vagy ilyesmi. A körmeimet sima lakkal lakkozom, a gél lakkal nekem az a bajom, hogy azért 1 hét után már látszik valamennyire a lenövés, én a körmeimet csak tökéletes állapotban bírom elviselni, pl ha egy pici helyen lepattog a lakk, akkor már inkább lemosom és újra lakkozom. Műszempillám nincs, a sajátomat göndörítem és festem minden nap.

2017. nov. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nálam:

kb havonta lenyírom a hajam géppel(változó, hogy átmenetes vagy csak simán egy szintre)

két hetente a szakállam géppel

hetente levágom a körmeim

23F

2017. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kozmetikus havonta, gyantázás havonta, fodrász másfél havonta. műkörmös 3-4 hetente. műszempillám nincs, de szeretnék. nem a pénz a szűk keresztmetszet hanem az idő... (körmös is 2 óra kb...)
2017. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!