Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Hogy mondjam...

Rebi13524768 kérdése:

Mit csinaljak? Hogy mondjam el neki hogy nem szeretnek talalkozni?

Figyelt kérdés

13/l

Par hete megismertem egy lanyt es nagyon jo baratok lettunk (interneten) mindig irja nekem hogy talalkozni kene en szeretnek vele csak nem merek, azert mert en 1eve panikbeteg vagyok es szerintem aki volt mar depresszios vagy panikbeteg tudja milyen erzes. Nem mernek kimenni az utcara. Mit mondjak neki miert nem akarok talizni? Nem szeretnem elmondani hovy beteg vagyok mert tuti nem baratkozna mar velem


2018. jan. 9. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Attól még simán barátkozna veled, ha viszont - ráadásul egy hazugsággal - lepattintod, na akkor biztos, hogy nem barátkozik tovább. Hiszen leráztad.


Azt nyilván nem fogja bevenni, hogy most épp hasmenésed van, mert az pár nap alatt elmúlik.

2018. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hallgass az első tanácsadóra jól mondja nem biztos hogy attól, hogy depis vagy ő már feléd se nézne szerintem sőt. Plusz én is az vagyok és igaz hogy csak kevés barátom van de ők is inkább segíteni szeretnének ha ezt megtudják. Drukkolok neked hajráá! :)
2018. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: mondjuk a divatos "depizés", meg a depresszió / pánikbetegség az ég és föld.
2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy mi van veled és keressetek megoldást arra, hogy hogy tudnátok találkozni úgy, hogy neked is jó legyen.
2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hívd meg magatokhoz, beszélgessetek, meséld el neki a problémádat!

Lehet, hogy együtt még jó kis programokat is tudnátok csinálni, elvégre suliba, boltba, orvoshoz is el tudsz járni.

2018. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv uzeneteket!❤ én még alapból nem talalkoztam igy senkivel
2018. jan. 9. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, de biztosan az, akinek mondja magát? Nem tudom, megszólalt bennem az aggódó nő, valamiert a hátam borsódzik a gondolattól, hogy 13 éves lányok neten megismert barátokkal találkozzanak, ráadásul akik ennyire szeretnék ezt a találkozót. Beszéltetek már úgy is, hogy pl láttátok egymást közben? Évekkel ezelőtt nekem is volt egy ilyen "barátnőm", aki valójában egy 34 éves pedofil volt, szerencsém volt, hogy nevelőapukám elkísért a találkozóhelyre és nem esett bajom. Óvatosan lányok!!!
2018. jan. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódást. Biztos, hogy nem pedofil. A neten már láttuk egymást (Skype)
2018. jan. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!