Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismertek valamilyen barátkozós...

Ismertek valamilyen barátkozós (nem társkereső) oldalakat neten?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egyetemen kívül sajnos nem nagyon járok társaságba, de szívesen beszélgetnék intelligens emberekkel, csak sajnos netem nem nagyon ismerek ilyen oldalakat. Nem tud esetleg ajánlani valaki?
2018. jan. 10. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes online oldalon elég moslékság van, úgyhogy nem ajánlom egyiket sem. Mellesleg reklám lenne.

De a kérdésedre szerintem rengeteg privit fogsz kapni, úgyhogy probléma megoldva. :)

2018. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyszerűbb lett volna annyit kiírni, hogy akinek van kedve barátkozni az írjon..(felesleges kertelni) :)
2018. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság tényleg nem lehet neten barátkozni. Én legalábbis a legtöbbször rossz embereket fogtam ki. Interpals.net oldalon nézelődj, de ott is már elég alacsony a szint, és sokan társkeresőnek használják, nem beszélve arról, hogy a lányok vissza se írnak, ha lány vagy.
2018. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy barátkozni bárhol lehet - itt is - mindenhol ugyanannyi az esélye, hogy szimpatikus a másik :)
2018. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia! Én 22 éves lány vagyok, és pont ugyanezzel a problémával küzdök. Sajnos nagyon sok a buta ember, ezért én is elkezdtem szelektálni, és hát elég lelombozó lett a végeredmény :D
2018. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!