Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsókolt a barátom, de miért?

Megcsókolt a barátom, de miért?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam bulizni egy barátommal. Úgy volt, hogy mások is jönnek velünk akik pl az évfolyam társaim vagy barátaim. De aztán sorra kaptam az üzeneteket és hívásokat, hogy "nem tudok menni, mert... és bocsi" jellegű üzeneteket. Aztán csak a barátom meg én mentünk el bulizni, de csak duma-duma lett belőle azt meg igazán máshol is csinálhattuk volna, egy nyugodtabb csendesebb helyen. Közben azért iszogattunk is és nem voltunk részegek, de mindkettőnkben volt pia. Mégis teljesen józannak éreztem magamat és a barátom is normálisnak tűnt, nem volt spicces állapotban. Busszal haza mentem, de elkísért. Aztán feljött az albérletbe /egyedül bérlem/ és ott még tovább beszélgettünk. És amikor elköszönt a bejárati ajtóhoz hívott, hogy öleljem meg! Köszönjek el tőle. Megöleltem, akartam neki az arcára két puszit adni, de megfogta az államat és csak úgy "lekapott", megcsókolt. Tudom, hogy mondanom kellett volna valamit, de akkor ott nem ment és igazából csöndben váltunk el, kilépett az ajtón, rám mosolygott aztán bumm, ennyi. Nem tudtam hova tenni ezt az egészet, mivel csak barátok vagyunk és sosem volt köztünk semmi, nem közeledett felém "úgy".Ezért betudtam ezt az alkoholnak, de tényleg nehezen ment, mert nem volt részeg és én sem. Vasárnap nem beszéltünk. Hétfőn nem voltam suliban. Ma már igen és találkoztunk az órákon. Egy szót nem szólt hozzám a "szián kívűl". Mindig egymás mellett ülünk ha közös óránk van. Figyelünk a tanárra, de közben azért néha megy a diskurzus..nagyon halkan. Most semmi! Tényleg semmi nem történt és nagyon ciki volt. Kényelmetlenül éreztem magamat. Nem az az ember ült mellettem akit eddig ismertem. Ráadásul végig nézett és szerintem zavarba akar hozni. Nem tudom mi volt a célja ezzel. Aztán a szünetekben került engem, láttam, hogy másokhoz megy beszélgetni vagy egyedül van. Még így is néha egymásra néztünk és olyankor nem is nézett más felé csak bámult engem. Hát nem tudom, de nagyon fura ez az oldala. Olyan komoly és zavaros ez ez az egész helyzet. Aztán most kapom egy ismerősömtől akivel vannak közös óráim is, hogy ma olyan csendes voltam, nem mentem oda hozzájuk beszélgetni. Naná, hiszen ott volt a barátom is. Nem mertem oda menni. Máskor simán, de most valahogy ez..komolyan nem értem.Szóval másnak is feltűnt, hogy valami nem stimmel. Kérdezik tőlem, hogy mi a baj? stb. Nem tudok mit mondani. Azt sem tudom, hogy mivan? Miért viselkedik ilyen furán? Miért nem szól hozzám?

2018. jan. 16. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
tetszel neki és most zavarban van.
2018. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád
2018. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert járna veled, ennyi.


Mondjuk, ha pasi-pasi a sztori s ő pasi létére nem pasi párti, érthető a cidrije.


Beszéld meg vele s minden rendeződik, nem kell ezt túl vackolni....

2018. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szól hozzád, mert kiterítette a lapjait és várja, hogy neked mid van.

Valószínű így, hogy nem beszéltetek az a két nap, volt ideje átgondolni és rájönni, hogy alaposan elbaltázta a dolgot. Neked kellene félrehívni és tisztázni a dolgokat, mert garantálom, hogy így fog menni egész évben.

Az én drága férjem is ilyen konfliktuskerülő volt anno :D

2018. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meee szeret, és reménykedett, hogy viszonzott lesz/viszonzottak az érzései. Szerelmesen szeret szerintem. Hogyha teljesen tudatánál volt,és úgy csókolt meg. Még nem olvastam a sztorit a kérdés kifejtésében.
2018. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert fiú-lány között NINCS barátság az egyik mindig! többet akar - kivéve, ha homokos-leszbi.
2018. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!