Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 éves fiú osztálytársam...

17 éves fiú osztálytársam bevallotta hogy szerelmes belém. Ti mit tennétek a helyemben? 17/f

Figyelt kérdés
Sejtettem már, hogy meleg mert sokszor hordott ilyen szivárványos pólót, de így külsöre nem látni rajta.!

2018. jan. 20. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám, hogy a nőket szeretem, és örülnék ha nem próbálkozna velem.
2018. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

1. ha én is meleg lennék, és bejönne, járnék vele

2. ha én is meleg lennék, de nem tetszene, megmondanám, hogy bocsi, nem vagy az esetem

3. ha nem lennék meleg, megmondanám, hogy ne haragudj, de a lányokat szeretem

4. ha homofób idegbeteg lennék, leordítanám a haját, hogy fujj de undorító, és ha még egyszer hozzámszól, beverem az orrát

Kb. ennyi. :)

2018. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik örülj neki, ha nem akkor utasítsd vissza. Neked ez tényleg nem egyértelmű?
2018. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat nem kell tenned, mert véleményem szerint nem is várja el tőled. Ha már hosszabb ideje ismeritek egymást, akkor valószínűleg tudatában van annak, hogy te nem olyan beállítottságú vagy, mint ő. Ezért úgy érzem, mintha "nem is várna választ". Egyszerűen őszinte szeretne lenni hozzád, ezért elmondta. Mert szerette volna ha tudnád, vagy azt, hogy ne mástól tudd meg.
2018. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Megmondanám, hogy értékelem az őszinteségét, de mivel én hetero vagyok, semmi nem lesz köztünk. Normálisan természetesen viselkednék vele, ha tartja a két lépés távolságot. Ha nyomulna, akkor leállítanám, ha taperolni akarna, akkor meg eltörném a kezét. Ez így korrekt?
2018. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném, hogy őszinte volt és ennyire megbízik bennem, és amennyiben én nem viszonoznám az érzéseit (ahogy úgy érzem te sem teszed), finoman, de egyértelműen megmondanám, hogy én nem érzek így iránta.
2018. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok variáció nincs, ha te hetero vagy. Meg kell mondanod neki, hogy esélytelen a dolog.
2018. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Én is hordtam (mert már nem) szivárványos pulcsit, női tangát stb. és nem vagyok meleg.
2018. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Annyira de annyira hülye vagy :D mond meg neki hogy figyelj de hetero vagyok nem kell bunkozni vele mond el neki normálisan ! te hülye
2018. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!