Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ha két (volt)...

Mit csinálnátok ha két (volt) legjobb barátnőtökről megtudnátok, hogy felnőttfilmben szerepeltek? (hosszú)

Figyelt kérdés

Gimiben 6-an voltunk nagyon jó barátnők. Ezután 2 lány eltávolodott, maradtunk 4-en. A "4-es" még működött 1-2 évig, de az egyik lány külföldi egyetemre ment mesterképzésre, engem nagyon lekötött a karrierem meg a párkapcsolatom építgetése, kevésbé jártam el velük hétvégente stb... így ketten nagyon közel kerültek egymáshoz. Egyikőjük nem tanul, másik jár egyetemre, de nem veszi olyan komolyan, hostess munkákból élnek, illetve mindkettőjüknek jómódú barátja van. Ezzel még részemről nem volt probléma, gondoltam, szépek, csinosak stb, megtehetik, miért akarnák lejjebb adni... (Nem extrém luxusról beszélek, csak pl 1-1 nyaralást fizettek a csávók, jobb kajáldákban ettek, albinak nem mindig kérték el a felét, meg egyiknek a jogsiját finanszírozta, ilyesmik - amit másnak meg a szülei simán kifizetnek egyetemi évek alatt). De azóta egyre inkább elmentek ebbe az irányba, partyhostesskedés (ami szexmentes, csak beszélgetni meg vihogni kell a csávókkal) éjszakánként 10-15 ezerért, grid girl munkák (csöcskidobós autóversenyes lányok) napi 20-25-ért, és kicsit mintha le is néznének engem, mert én heti 40 órát dolgozom azért a pénzért, amiért ők mondjuk 2 napot egy héten ("dolgoznak" - de ez most mindegy is)... Szóval ezek már zavartak és úgy voltam vele, hogy ha legközelebb találkozunk, beszélek velük erről... DE mikor találkoztunk, mindketten hozták az új palijukat, mindkettő jó pénzes, de atom ostoba fejű, értelmesen beszélgetni velük esélytelen... Dubaiba járkál az egyik minden hónapban egy hétre, másik természetellenesen kigyúrt, minden pénzét a kondira költi meg a tápkiegekre... számomra undorítóak. És mikor kérdeztek az én barátomról, éreztem azt a lenéző stílust (aki egy tök átlagos férfi, számomra sármos, de nyilván ők túl jónak éreznék magukat hozzá...). Nálam ez betett, nagyon szarul esett, nem értettem, hogy változtak meg így, hiszen régen pl a barátomat is kedvelték. Na és nem vagyok rá büszke, de egyszer úgy alakult, hogy egyiküknek beleolvastam a fb-jába és onnan tudom ezeket. Egyébként engem is és a barátomat is lenyomorékoztak nem egyszer és kibeszéltek. Tökre sírtam, miközben olvastam... de ez a fent írt dolog sokkolt. Azt írták, muszáj, mert kell a pénz kocsira, póthajra, ruhákra stb... nem hajlandóak ezekről lemondani. Rájuk se ismertem. Viszont tudom, hogy ha a szüleik megtudnák, nagyonnagyon csalódnának bennük és azzal visszakapnák ezt a fájdalmat, amit én érzek. De nem tudnám megtenni, és nem is fogom, mert hiszek benne, hogy majd visszakapják a sorstól. De kiváncsi vagyok a véleményekre, ki mit tenne.


(Bocsánat, ha hibásan írtam, képtelenség telefonról ennyit visszaolvasni)


23L


2017. aug. 10. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ő életük, nem szólnék semmit.
2017. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, csak tudom, hogy tök normális lányok voltak, mindkettőjüknek a szüleik nagyon rendes, tisztességes emberek, nem erre nevelték őket. Valami elkattant a fejükben, elvette az eszüket a jólét meg a luxus, talán valami nagy tragédiának kell történnie, hogy észhez térjenek :(
2017. aug. 10. 21:07
 3/11 anonim válasza:
100%

Én így vesztettem el egy barátnőmet, akit jóirányba akartam terelni érettségi után, mert családjától semmi támogatást nem kapott sem anyagiakban sem szóban. Sajnos megkaptam a kioktatást, hogy duguljak el, nekem könnyű, nekem a szüleim fizetnek mindent.... innentől kezdve nem foglalkoztam vele, azóta teljesen el van züllve, discoba jár poharat szedni. Nagy karrier mondhatom. Rossz társaságba is keveredett, kicsit kezd még stílusra is c*g*nyosan kinézni. 2 éve nem váltottunk már egy szót sem, valószínű nem is fogunk.

Sokszor gondoltam rá, hogy megtöröm a csendet, de ha ő nem volt hajlandó eddig rámírni, én ezek után nem fogok. Én csak segíteni akartam neki jószándékból, ő meg lehordott mindennek. Hát ez van. Mára már ott tartok, hogy 1 barátnőm van össz-vissz. Más városba költöztem egyetem miatt, és az addig jó barátnőnek tűnő lányok szépen gyorsan lemorzsolódtak mellőlem. Fáj nagyon, mert tényleg nem tudok felmutatni egy nagy csajbandát, mint sokan mások, de nem tudok mit csinálni. :( Kicsit örülök, mert így megláttam kire lehet számítani. Azok a lányok csak addig voltak barátnők, míg egy suliba jártunk, azon kívül semmi.


Átérzem a helyzeted, de tényleg ne avatkozz bele az életükbe. Reméljük rájönnek nem jó ez így és kibékültök, nem úgy, mint mi.

2017. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Általában a semmirevaló k***ák ilyenek mint a barátnőid, a séma ugyanaz pénzes legyen a srác, mert akkor elég neki szétrakni és megvan minden.


Ha én megtudnám hogy ilyen munkának nem nevezhető dolgokból él, elhajtanám a francba, örülhetne hogy verést nem kapna. Ezek másra nem valók csak ilyenekhez értenek, ledolgozni 8 órát egy Telekom ügyfelesként... meg is halnának, pedig az is csak női munka meg néhány bájgúnár dolgozik ilyen helyen, de legalább értékelhető.

Ha megkérdeznék társaságban a csajom hogy mit dolgozik, szerintem levágnák hogy r1bancokat tartok.


Normálisnak vallod magad, de ilyenekkel mutatkozol, már rég váltani kellett volna, vagy mitől félsz?


Egy szoláriumozott idióta gyerek majdnem belém jött pirosnál a lesötétített ablakos audijával, mivel majdnem a motorom is tört meg én is elestem volna, utána mentem és követtem míg megállt, oda mentem majd kapta is a pofont kesztyűben, mondom innentől vegyél vissza mert máskor nem fogod megúszni ennyiből ha így fogsz közlekedni, egy pofonnal még jól is jártál.

A majom fogta az arcát fenyegetőzve kiment át piroson kérdezem, majdnem megint kapott de inkább eljöttem.


Az ilyeneket egyébként már külön szigetre kellene vinni, mert kiveszett belőlük az emberi mivoltuk.

25F

2017. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Most akkor szexmentes hostessmunkabol elnek, vagy felnottfilmekbol?

Sajnos mas iranyba valtoztak ok gimi ota, mint te, ezert van, hogy nem igazan tudtok mit kezdeni egymassal. Ok felszinesebbek lettek, nem ertik, hogy te hogy tudsz elni mutestreszek nelkul, mert hat szerintuk anelkul letezni lehetetlenseg. Es persze nyomi vagy, mert neked ez nem fontos. Illetve nem ez a fontos.

Lehet egyebkent, h par ev mulva "megkomolyodnak", megvaltozik az ertekrendjuk es ujra kozel kerultok. De az is lehet, h nem :(

2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha nekik ez az élet kell, sokat nem tehetsz. Legfeljebb azt döntheted el, hogy akarsz- e a barátnőjük maradni.
2017. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Többnyire a partyhostess, gridgirl, esetleg italpromo stb... erre a filmesre egyszer volt példa, ahogy én értettem, az egy nagyobb összeg volt, de el is ment.
2017. aug. 10. 21:45
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha csak a hostesskedést csinálnák, nem zavarna, hiszen az ő dolguk. (Bár nekem ez sok, nem mennék ilyen munkára, de nem ítélem el). Még a filmezés miatt sem ítélném el őket, ha azt látnám, hogy megbánták. De cseppet sem ez jött le, egyáltalán nincs büntudatuk, inkább úgy érzik, hogy muszáj volt, és ha megint úgy alakul, hogy kell a pénz (mert pl nincs pali), újra megtennék inkább mint hogy lejjebb adjanak...


Persze, egyértemű, hogy ne barátkozzak velük, meg nem is fogom elmondani senkinek, amit megtudtam, csak elszomorít a helyzet.

2017. aug. 10. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Végy erőt Magadon és engedd el őket, - ők már régen eldobtak! A "jót akarás" meg úgy működik, hogy van egy ingerküszöb, amely felett a megsegíteni szándékozott ember zaklatásként értelmezi az általad segítségnek szánt cselekményeket. Ez a küszöb minden ember esetében más és más, - valószínű, hogy ezen már "átléptél" (szerintük), éppen ezért már nincs mit tenni!

Sajnos szűk látókörűek lettek a volt barátnőid, - elvette a józan eszüket a pillanatnyi fény és csillogás, - eszükbe sem jut, ill. nem is érdekli őket MOST, hogy ők "329-es" és "415-ös sorszámon" futnak a jólétről gondoskodók között!

Nagyjából az vár rájuk, hogy egyre több áldozatot kell majd a jövöben hozniuk azért, hogy fenn tudják tartani a látszat jólétüket.

Ebbe benne lesz az is, hogy a jótevőik magántulajdonként fognak rájuk idővel tekinteni, - ha már most nem ezt teszik - és adják - veszik őket egymás között, mint a nagybani piacon a számozott fülú marhákat.

Nem nehéz kitalálni, hogy nagyjából milyen státuszban és hogyan fogják befejezni pályafutásukat az árnyékvilágban.

Ketyeg az óra, - idővel elszáll felettük az idő!

Elhasználódnak, nem fognak tudni felmutatni tartós munkaviszonyt és a rongyrázó élet miatt a tartalékaikat is felélik idővel, - törvényszerű, hogy földönfutóvá fognak idővel válni, aki akorra már senkinek és semmire nem fog kelleni, mert az állam is be fog inteni nekik, mivel a közösbe csak egy nyújtott középsőujjat fognak az idők folyamán betenni. Az pedig arra is kevés, hogy a 10-es út mentén elássa őket egy hajléktalan - miután feldobták a bocskort.


Egyet tehetsz: megmaradsz ilyen normálisnak, mint amilyen most vagy és megpróbálsz olyan új kapcsolato(ka)t kiépíteni, amely nem végződik kudarccal.

2017. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
A volt barátnőid öntelt, egoista, beképzelt l..tyók, ne szenvedj miattuk. Felszínes, üres emberek, akik majd észreveszik magukat, ha megüregszenek.
2017. aug. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!