Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti viselkedtek igy a barátaito...

Ti viselkedtek igy a barátaitokkal vagy jogosan sértődtem meg? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva: Én(21N) és a párom jóba vagyunk egy másik párral, ők is jó haverok, meg én is jó barátnő lettem a lánnyal, együtt szoktunk kijárni hétvégenként.


Nekem most hétvégén két vizsgám volt, pár napig 'elveszett' voltam. Tegnap hazajöttem az utolsóról, párom mondta, hogy beszélt ezzel a párral és este mehetnénk egy szórakozóhelyre(néha szerveznek a környéken) Mondtam rendben van, én most muszáj pihenjek, de később költsön fel és mehetünk.

Közben ő is elaludt, 9körül ébredt fel s beszélt velük, ők meg közölték, hogy inkább moziba lenne kedvük menni. Aztán felköltött engem is a barátom, mondta, hogy inkább moziba mennének a barátaink. Én meg néztem az időt, mondtam is ,hogy nem biztos, hogy elérünk hisz más késő van, lehet mégiscsak a buli marad. Párom nem mondott semmit, elkészültem, majd mentünk találkozni a barátokkal.


Mire épp odaértünk a lány elkezdett kiabálni velünk, hogy miért csak most jövünk és hogy"k-rvára ideges ránk", hogy nem szóltunk hogy ilyenkor jövünk stb. Teljesen lesokkoltam, hisz fogalmam sem volt arról, hogy akkor biztosan a mozi marad és ennyire muszáj volt menni. Kiderült, hogy a párom nem mondta nekem, hogy ők este megbeszélték, hogy tuti oda megyünk és nem az előre megbeszélt szórakozó helyre. Akkor hirtelen én a párom hibáztattam s nem lett semmi az estéből. A másik lány is idegelt a párjára, hogy miért nem tudtak normálisan kommunikálni.


Nekem eléggé rosszul esett, hogy vidáman kimegyünk, errefel egy nagy l3b@zást kapok olyan stilusban, holott nem tudtam, hogy nekik ennyire muszáj lett volna épp oda menni(mint kiderült kellett volna valamit vegyen az anyjának abból a városból,ahol a mozi van).


Legfőképp azért érintett ilyen rosszul, mert én sosem beszéltem ilyen stilusban vele, mikor több hasonló eset volt. Azt észrevettem, hogy a saját párjára sokszor ráförmed igy és kiabál vele lekezelően, de nem gondoltam volna, hogy velem is...

Többször volt már, hogy terveztünk velük egy kinti programot, de mivel ő szintem mindig 2-3 kor kel fel az ágyból ,csak ez után tudtunk indulni és elég kevés időnk volt a programra . Vagy a szülinapi bulim az utolsó percben mondta le és elkéstük a buszt, ami vitt volna a helyszinre(szerencsére megoldottuk),de én ekkor sem kiabáltam vele vagy álltam le veszekedni.



Szerintetek normális, hogy néha ilyen szinten vagyunk a barátainkkal ,vagy jogosan esik rosszul, hogy igy kiabált velem?

Nem voltam még ilyen helyzetben és ezért kérdezem, mert nem tudom hogy kezeljem.. lehet csak én vagyok túlérzékeny.

Mit gondoltok?


2018. jan. 29. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan akadsz ki. 21 éves vagy, szerintem még nem "keményedtél meg". A te korodban valszeg még én is lenyeltem volna egy ilyet. Ma már nem.

Ma már egyszer beszél velem valaki ilyen bunkó módon, ott helyben a szőnyeg szélére állítom és kikérem magamnak a stílusát. Aztán vagy észreveszi magát és túl tudunk ezen lépni, vagy nem.

Ne hagyd, hogy rugdossanak.

32/N

2018. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen, nem mindegy hogy anyukád tol le valamiért, vagy egy olyan személy akivel te mindig szépen bántál egyszercsak elkezd kiabálni veled csak mert nem értél el időben bizonyos okok miatt. :/
2018. jan. 29. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem barátság, hanem egy kalap szar.

Kellenek ezek nektek?

Ha igen, akkor egy higgadtabb állapototokban beszéljétek meg a dolgokat, ha meg nem, akkor keressetek másik ismerősöket.

2018. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!