Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még ő haragudott meg?! Vagy...

Még ő haragudott meg?! Vagy esetleg én hoztam fel bunkón?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szóval az van,hogy az egyik barátnőm éppen fura korát éli,és kicsit depressziós,de egyébként legtöbbször csak flegma,bunkó.Ez már kb. év eleje óta így van.Az elején még vicces volt,hogy egy adott szituációban beszólt,jót röhögtünk rajta.De nostanában ez kezdett zavaróvá,komollyá válni.Tehát random bemutatott,és azt mondta „Csak hogy érezd a törődést.”.Tudom,ez nem hangzik így durvának,de ott,akkor az volt.És még voltak egyéb bunkóságai is.Ma felhoztam neki ezt a témát,a következő párbeszéd zajlott le:

*a fent említett eset játszódik le*

-Figyu xy,mostanában miért vagy ilyen velem?Megbántottalak vagy haragszol?

-Mindenkivel ilyen vagyok.

-Oké,de légyszi hagyd abba ezt,mert ketd bántó lenni.

*megrántja a vállát*

-Van ilyen. (Full flegmán)

-Oké,akkor nem muszáj beszélgetnünk.


És ezután egész nap fújt rám.Ő!Én nem haragszom rá egyáltalán,csak rohadt rosszul esett a mai is,és úgy ez az egész flegmázás.Ráadásul Csütörtökön (síszünet) elvileg ott aludnánk egy barátnőnknél.Ha továbbra is flegmázik,meg duzzog,akkor én nyilván nem megyek.Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?



2018. jan. 30. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Az a bemutatás inkább poén volt, nem te vagy túl érzékeny?
2018. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ezt olvastam a mellettünk lévő építkezésen felborult egy létra :DDD


Te balra, ő jobbra. Aztán majd rájön, h változni kéne...

2018. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem,sőt szinte semmin nem sértődök meg.Akkor,abban a szituációban bántó volt.De akkor itt van például egy másik:

Van egy fakultatív,amin csak ketten vagyunk,és egész személyesen tudunk beszélgetni a tanárral is.Ő is megkérdezte óra után négyszemközt,hogy mi baja van xy-nak.Az órán:

Beszólogat a tanárnak,elég durván,például magyarázza a témát,erre ott pusmog,hogy (idézem):,,Ki a f@.szt érdekel." A tanár visszakérdezett,hogy mit mondott,erre megszólal:Nem érdekel senkit a téma,haladjunk már.


Személyes eset pedig:

Első órán megszólalt,hogy úgy nézek ki,mint a mosott sz@.r (teljesen komolyan mondta),ráadásul folyamat oltogat (nem baráti szinten),és többen is mondták már,hogy pletykákat terjeszt rólam.Eddig nem hittem el,de ezek után...

2018. jan. 30. 17:11
 4/9 A kérdező kommentje:
#2:Igen,én is ezt reméltem,amikor mondtam neki,hogy akkor nem kell beszégetnünk ha csak így tud viselkedni,erre még ő sértődött meg.
2018. jan. 30. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem figyel rád, mikor azt mondod, neked ez rosszul esik, akkor nem igazán a barátod, nem érdemes ráfecsérelned az időd. Mi is szoktunk barátnőimmel beszólogatni egymásnak, de ha valaki azt mondja, ez most átment egy határon, akkor az az első reakciónk, hogy bocsánatot kérünk.
2018. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3:én is így próbáltam tudatni vele,hogy mostmár kezd bántó lenni,de a válasza:van ilyen.a barátnőnk,akinél ottaludnánk csütörtökön,megkérdezte tőle,hogy most miért haragszik rám,amikor nekem kéne haragudnom rá,és az válaszolta,hogy nem fog megváltozni valaki másért.Nos,szerintem én nem is azt kértem,hogy változzon meg,hanem hogy próbáljon egy kicsit visszább venni.mással tőlem csinálhatja ezt,én csak jelezni próbáltam neki,hogy ez már kezd túlmenni egy határon,de ez nem esett le neki,csak az,hogy megkértem valamire,amivel úgymond változtatnia kéne egy kicsit a viselkedésén.
2018. jan. 30. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélj vele. Tök mindegy, hogy ő megsértődött e vagy sem. Kell neked ilyen barát? Nekem se kéne... Csak ne foglalkozz vele, és akkor eltávolodik egy idő után
2018. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, te próbáltad normálisan kezelni, de innentől már nem érdemes vele lógnod. Ő most lázadó, meg világellenes, és majd egyszer rá fog jönni, hogy nem annyira menő, amit csinál, de akkor már nem áll mellette senki. Engedd el, legyen magába, mert nem veszi észre, hogy komolyan bánt a "vicceivel". Lehet, hogy egy idő után lenyugszik, de inkább ne tedd ki magad annak, hogy folyamatosan megbántanak. Abban semmi baráti kapcsolat nincs. Mi is beszólogatunk egymásnak, de van egy határ.
2018. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetnek otthoni vagy szerelmi - nem publikus problémái vannak s te vagy a szemetesláda, amit jólesik rugdosni.

Az meg tény, ha a tanár nem a dolgokkal foglalkozik, akkor megérdemel egy kis útbaigazítást.

Vélhetően nem vagytok túl nagy ismeretségben s ezt levágta, ha ennyit nem veszel észre rajta, így gond volt felhoznod a témát.

Egy időtöltés számodra ő a sok közül, nem barát, ezt vélheti...talán.

2018. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!