Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért haragudott meg rám azért...

Mért haragudott meg rám azért amiért megkérdeztem meleg-e?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom együt söröztünk és jókat dumáltunk.de valami érdekes volt benne mintha azt láttam volna rajta hogy bejövök neki .megkérdeztem hogy bejövök -e neki azóta beszélni se akar velem sőt még a közös ismerősökkel se.pedig évekkel ez előt volt egyszer pedig azt mondta hogy ezt nem felejti el.ha tényleg hetero lenne mint én fel se kelet volna vegye .vagy rosszul gondolom?
2017. dec. 30. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm... Ez talán egy kicsit sértő rá nézve. Kajak kechi tapintatlan ilyet megkérdezni :D
2017. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az volt a gond,hogy megkerdezted,hanem ahogyan. Lehetett volna diszkrétebben,mondjuk kipuhatolòzni,hogy volt e már barátnôje,milyen az ideálja stb.
2017. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi van, ha mégsem az, de megijedt, hogy te igen és többet akarsz barátságnál?
2017. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mi van, ha csak szimplán ő volt túl önérzetes ilyen vagy olyan okból?

Hülyeségnek tartom ezt ilyen szinten túlreagálni. Ennyire azért ez nem lehet sértő, se egy heterónak se egy melegnek, még ha nem is szerencsés ezt így megkérdezni.

2018. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vazul1972 válasza:
Miért ne lehetne sertő? Van olyan, hogy magánélet és egy barát, már ha valóban barát, nem mászik bele ilyen otromba módon.
2018. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!