Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy le kell...

Miért van az, hogy le kell tiltani néhány "barátaimat" Facebookról, hogy neki jó legyen?

Figyelt kérdés

Barátomat nagyon zavarja néhány ember, és azt kéri , hogy tiltsam le, pedig alig beszélgetek velük, sőt az egyik aki az általánosba jártunk egy suliba, 1 évvel van alattam. A másik pedig távoli ismerősöm, havi 1-2x szoktunk beszélni, általába iskoláról. És ez neki zavar, féltékeny, pedig megmondtam neki, hogy én őt választottam, nem senki mást, többiek is tudják , hogy van barátom, tiszteletbe tartják.. Már több, mint 1 év 3 hónapja vagyunk együtt! :)

Hogy is van ez!?

Másoknál is ez van!?

17/L



2018. febr. 1. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

ez röhej, sosem kértek tőlem ilyet


a barátod egy szánalmas lúzer, aki irányítani akar


ne engedd neki, mert te is az leszel

2018. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen ember először féltékenykedik, utána uralkodik rajtad. Beleszól a hajviseletedbe, az öltözködésedbe, a pályaválasztásodba, a gyerekeid számába HA HAGYOD!

Most kell leállítani vagy végleg elküldeni, bármennyire is fáj!

2018. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
83%
Most hajítsd ki amíg rosszabb nem lesz. Mert megváltozni nem fog.
2018. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos, ez csak rosszabb lesz.
2018. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az a helyzet, hogy egy normális kapcsolatban, ilyen nincs. Addig állítsd le, amíg nem késő, vagy fogadd el, hogy ő mondja meg, mikor kivel beszélhetsz, mit csinálhatsz, stb....
2018. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen addig dobd el mig nem keso,hidd el en már megjartam,nem is akarhogy.A tortenetet nem irnam le de legyen annyi eleg,hogy vér.
2018. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Azért van ez, mert azt hiszitek hogy ami a FB-on történik, az a fontos és ez elég szomorú.

Én kb 6 éve töröltem magam.

Inkább két órával élőben tovább bújok a bnőm (im) combjai között, mintsem a FB-on vagy Messengeren lógjak és figyelgessek bárkit. Ha kiváncsi vagyok rá (juk) felhívom őket telefonon, na ez most az újdonság igaz ?

Pedig mennyivel élvezetesebb :-)

2018. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell egybol dobni mint ahogy sokan irjak. Beszeljetek meg. Mond h ez zavar teged stbstb.
2018. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
De azonnal dobni kell,mert ugyanugy feltekeny lesz 20ezer ev mulva is es ramehet az ember...Ne hogy megbeszeld vele most szakits vele....Megvan az okom ra,van benne tapasztalatom,kedves utolso neked meg ilyenben nemvolt reszed ugy latom.
2018. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Féltékeny.->Ez neked nem jó.

Az féltékeny, aki nem bízik magában.

Erősíts meg magában.

a) ha túl jól csinálod-> otthagy

b) rosszul csinálod-> pokollá teszi az életed

2018. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!