Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy le kell...

Miért van az, hogy le kell tiltani néhány "barátaimat" Facebookról, hogy neki jó legyen?

Figyelt kérdés

Barátomat nagyon zavarja néhány ember, és azt kéri , hogy tiltsam le, pedig alig beszélgetek velük, sőt az egyik aki az általánosba jártunk egy suliba, 1 évvel van alattam. A másik pedig távoli ismerősöm, havi 1-2x szoktunk beszélni, általába iskoláról. És ez neki zavar, féltékeny, pedig megmondtam neki, hogy én őt választottam, nem senki mást, többiek is tudják , hogy van barátom, tiszteletbe tartják.. Már több, mint 1 év 3 hónapja vagyunk együtt! :)

Hogy is van ez!?

Másoknál is ez van!?

17/L



2018. febr. 1. 07:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

Csináljátok úgy, mint az ovisok.Te letilthatsz az én facemről 3-at és én is letilthatok neked 3 ismerőst.

Pont, mint a dedóban :D

2018. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!