Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődöm meg, ha a...

Jogosan sértődöm meg, ha a legjobb barátnőm még csak azt sem mondja el nekem, hogy PCOS szindrómás, hanem véletlenül tudom meg?

Figyelt kérdés
Én mindig mindent elmondok neki, még egy kis fejfájást is, bármit...
2018. febr. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos.
2018. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Nem mindenki szeret az egészségi problémáiról beszélni másoknak. Vagy csak egyszerűen nem akart terhelni vele.

Egy kis fejfájást is mindig a másik tudomására hozni meg egyszerűen túlzás.

2018. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ezernyi oka lehetett, hogy nem mondta el neked, és az is valószínű, hogy a jövőben valamikor elmondta volna, de azzal, hogy ebben a helyzetben ahelyett, hogy támaszt nyújtanál neki magadat tetted meg áldozatnak csak ellökted magadtól. Fejfájásokról panaszkodni más, mint bevallani egy olyan betegséget, aminek hatása lesz valószínűleg az egész hátralévő életére, és idő kell ahhoz, hogy ezt feldolgozza az ember, mielőtt azon kezd el gondolkodni, hogy vajon hogy reagál majd rá a környezete. Ha fontos neked a barátnőd akkor most félretolod az egodat, és bebizonyítod, hogy érdemes beszámolnia neked az ilyen fontos dolgokról, mert mellette fogsz állni.
2018. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem jogos. Ez nem olyan dolog, amit elvárhatsz másoktól.
2018. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd más nemi szervéhez!
2018. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!