Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő után "érdemes"...

Mennyi idő után "érdemes" találkozni egy internetes barátnővel?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje beszélgetek egy lánnyal, akivel azóta amolyan legjobb barátok lettünk, de csak itt gykn ismerjük egymást, személyesen nem. Es itt a bökkenő. Szerintetek mennyi időnek "kell" eltelnie ahhoz, hogy találkozni lehessen vele? (persze szülő lenne velünk a közelben, nehogy aztán kikerüljön, hogy egy bácsika a barátnőm :D)


Köszi a válaszokat :)


2018. febr. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én 2 hónap után kérdeztem meg, és elég jól sikerűlt, csak egy r#banc volt! Kedves volt a chaten, de élőben az a alpáriság sugárzott belőle! A végén találkoztam a bnőivel és amikor szétváltunk, akkor hallodtam, hogy kibeszélnek! Nekem ilyen nem kell, de azért jó volt, hogy a kaját meg a benzint én fizettem! Mert 19 évesen neki ifos meg push uppos meltartó kell! Nem kicsit volt fura, hogy hol balra hol jobbra csúszott a melle! Mint egy öregasszonynak, aki a hóna alá csapná! Nem erőltetem már ezt az online ismerkedést, mert ott lehet hazudni! Meg a csaj mondta, hogy gazda és apja jó ügyvéd! Igazából közmunkás volt! Az ifos meg hitelre vették! Ezt onnan tudom, mert a csaj szobájában megtaláltam a papírt róla! És ilyen csaj akar valamit!
2018. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es huuu az kemény, nagyon sajnálom 😧 Hat reménykedek, hogy ha összejön a találkozó nekünk is, nem derül ki, hogy hazugság volt minden :/
2018. febr. 14. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály. Találkoztam már pár hónap után is valakivel, és 4 év elteltével is. :) És biztos mázlista vagyok, de mind igazából az volt, akinek mondta magát. :D
2018. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jónak látod.
2018. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha előtte facen megnézitek egymást az sok problémát megold :D

Láthatod h qrva-e, vagy éppen bácsika xD

2018. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kosz a válaszokat :) Mar mondta pár nappal az elso beszélgetés után is, hogy mondjunk el egymásnak egy Facebook vagy Insta nevet, de nem egyeztem bele, mert aztán ki tudja ki ő. De en inkább maradnék a találkozónál, mert mondom: nem tudni kinek adom meg az oldalamat.
2018. febr. 14. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
De a fb oldalad alap láthatja bárki xD, csak állitsd be h a profilkepedtol ne lasson tobbet.
2018. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar tudok vigyazni magamra, akkor minel hamarabb, de csakis nyilvanos helyen pl. egy gyorsetterem, kavezo, cukraszda. Ha nem tudok vigyazni magamra vagy fogalmam sincs kire szamithatok, akkor ugyanez, de valahova elore beultetnek egy ismerost, hogy tartson szemmel es ha kell mentsen ki a szorult helyzetbol pl. Quasimodo lep az asztalomhoz.

A minel hamarabbnak azert vagyok a hive, mert nagyon megteveszto lehet a netes baratkozas es ismerkedes, hamar kiderulhet eloben, hogy nem igazan tudtok egymassal mit kezdeni vagy epp ellenkezoleg, hogy nem a virtualis vilagban elcse...ett idotoltesre kell szoritkoznotok, hanem ertelmes emberi kapcsolat is.lehet koztetek. (Aminek persze resze marad a cseteles stb.)

2018. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!