Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valakinek valami ötlete,...

Van valakinek valami ötlete, hogy hol lehetne barátkozni fiúkkal?

Figyelt kérdés
Megvan a megszokott baráti köröm de új embereket is szeretnék megismerni:) a szórakozo helyeken csak olyan fiúkkal találkoztam akik fel akartak szedni, valaki konkrétan kijelentette, hogy neki már van lány barátja több nem kell én csak kapcsolatra kellek neki, ez csak szerintem elég fura? Mi lehet a baj? :D 16l

2018. febr. 18. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

most mondhatnám, hogy itt :D de igazából az emberek 99%-a itt is csak arra megy, hogy felszedje a magányosnak tűnő fiatal lányokat XD


persze ettől próbálkozni lehet...nekem nem ártana egy lány barát...

2018. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok :/
2018. febr. 18. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:

# 1


Jó duma a felszedésre:DDD


Én a lekoptatáson vagyok;)


Kérdező:

E korban még a kölkök csak "golfozni" akarnak...pár év múlva talán érettebbek a barátságra.

2018. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg teljesen mind1, ki mit nevez felszedésnek...a tettek döntik el egy anonim oldalon...:D most én meg állítsam azt, hogy ez az "én meg lekoptatáson vagyok" is lehet akár egy ilyen szöveg, ami felkelti az érdeklődést? :D


hagyjuk inkább :D én az igazságot leírtam, ennyi. az itteniek 99%-a ilyen, nem mondta senki, hogy én nem tartozok bele, és azt sem, hogy benne vagyok.

2018. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt is lehet, de fiatal vagy hozzám. Vagy én vagyok idős hozzád. Nézőpont kérdése. :D 27/F
2018. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4


Az kiabál, akinek van miért...:DDD

2018. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na látod.
2018. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam lehet. :)
2018. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!