Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom akivel mostaná...

Van egy barátom akivel mostanában nem jövünk ki jól!? A többit lent

Figyelt kérdés
Szóval mint írtam van/volt egy nagyon jó barátom akivel minden marhaságot csináltunk nagyon jól elvoltunk lassan már 5 éve. De most két hónapja, mióta megismerkedett egy végzős lánnyal (aki 12. es, mi meg 9.esek vagyunk)azóta egy arrogáns idióta pökhendi paraszt lett velem. Már próbáltam megkérdezni mi baja próbáltam mindent ami az eszembe jutott de nem tudom, hogy mivel menthetném meg a barátságunkat. Mióta ezzel a lánnyal barátkozik( akinek ráadásul barátja is van) azóta rendszeresen járnak inni, cigizni meg olyan dolgokat csinálnak amit azelőtt ő maga is teljesen elitélt. SEGÍTSETEK, hogy mit csináljak most!! előre is köszönöm :/

2018. febr. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember 14-24 eves kora kozt rengeteg uj baratsagot kot, es sokat epit le. Kamaszkor,felnotte valas soran az ember rengeteget valtozik minden teren. Sajnos az hogy regen valakivel joban voltal, nem feltetlenul jelenti azt,hogy a jovoben is megmarad ilyen szinten a kapcsolat. A baratod megvaltozott, uj elmenyei vannak,uj ismeretsege alakult ki, es ezt ugy nezki elvezi. Lehet kesobb ezt megbanja, de lehet sosem. Ne eroltesd. Fiatal vagy, rengeteg lehetoseged van ismerkedni. Allj tovabb.
2018. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ritkák a "sírig tartó" barátságok. Ha a barátod ennyire megváltozott a korábbi önmagához képest, akkor nem igazán van értelme erőltetni a dolgot.
2018. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!