Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm, hogy...

Miért ilyen a barátnőm, hogy tegyem jobbá?

Figyelt kérdés

14L..

Gimi elsősök vagyunk a barátnom kicsit lelkileg visszamaradott meg úgy gyerekes szerintem. Viselkedése (amúgy jó) változó mivel ha nincs felnőtt közelben eléggé feltűnősködik ha ez jó szó rá, menőbbnek akar tűnni. Gyakran átakarja venni a "menők" stílusát de ez gáz viselkedés. Nekem már van barátom, akivel volt egy félreértés egy idegen ember keretében. Azóta mindig azt hajtja és nem tudom róla leállítani. Nem megbízható mert mindent elpletykál így nagyon ritkán osztok meg vele dolgokat. Komoly témákról nehezen lehet vele beszélni... Stb mit tehetek hogy változzon?


2018. márc. 2. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyod a fenébe.nem tudsz mit kezdeni vele ilyen keress màs barátnőt
2018. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az ilyen ember nem barátnő. Ha fejben visszamaradott, az sem lenne magyarázat nekem. Egy barátnőm nem ilyen. Nem azt mondom, hogy sz rd le a fejét, de átértékelhetnéd. Egy igazi barátnak, de még egy havernak is (ha nem is a világ legkomolyabb dolgát) el lehet egy titkot mondani. Amúgy, ha alapjába véve normális, szóval fejben nincsen vele probléma, akkor szerintem a "nagymenő" korszakát éli, amikor reflektorban akar lenni, ő akar a világ közepe lenni.


16/l

2018. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Kicsi korunk óta ismerjük egymást, eddig ez lemaradás nem volt feltűnő mert azért kisebbek voltunk, de ilyenkorban már több oldalról kéne látni a dolgokat, komolyodni kéne de nála ez nincs meg és szerintem az is ráérsz neki hogy a családban csak kisebb tesója, unokatesójai vannak

2018. márc. 3. 08:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy félreértésed a barátoddal, amit állandóan előhoz és a "fejedre olvassa", plusz megbízhatatlan, mindent kipletykál és a viselkedése is olyan, ami neked finoman szólva, nem szimpatikus. Akkor mitől a barátnőd? Változtatni meg, aligha tudsz rajta.
2018. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!