Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami jo közössegi oldal...

Valami jo közössegi oldal ahol kedves emberek vannak jelen? 18-25 eves korig?

Figyelt kérdés
Nem pàrtalàlàs miatt .

2018. márc. 4. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem párkereső oldal, akkor meg miért nem mindegy a kor?
2018. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

2. Vagyok

Ne oldalakat keresgess.

Hanem told ki az arcodat a frisslevegőre máris nem fogod magadat magányosnak érezni.

Mit gondolsz házhoz jonnek a "kedves" emberek????

2018. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

így van 13-as. lehet az chat.hu vagy progkucko, teljesen mind1.

a progkucko is úgy terjed, hogy itt minden hasonló kérdés kiírójának és válaszírójának írják privátban, hogy csatlakozzanak...én már legalább 5x megkaptam...na most, ha válogatás nélkül kb. mindenkit meghívnak, hogy csatlakozzon, akkor ugyanott vagy, mintha itt írnál rá akárkire...lehet az is jófej, de lehet hogy nem az.


gondolj bele. hány ember van, aki itt kiírja, hogy így magányos meg úgy, de ki tudja, mi ennek a háttere? lehet okkal kerülik el az emberek.


személyesen kell ismerkedni, akkor kevesebb a csalódásra az esély.

2018. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

miért miben különbözik?


mindkét helyen ugyanúgy felhasználónév mögé bújt emberek vannak, akik vagy raknak ki magukról valós képet vagy nem.


most az, hogy vannak elkülönített szobák, teljesen lényegtelen. ha valaki ismerkedni akar, akkor az úgyis privátban szeretne, nem beírkálni egy 10-20 fős csoportba...

2018. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

mi a különbség ?

hogy mondjuk egy rakás retardált,idióta trollt azonnal kivágunk,aki csak azért jön fel,hogy elszúrja mások szórakozását.

szerintem ez elég nagy különbség :)

2018. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen oldal engem is érdekelne
2018. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a kuckó az annyira progresszív mint amennyire ostort tud csattogtatni egy telefonbetyár. Ha nem akarod hogy kiégjen az agyad attól a sötétségtől ami ott vár akkor ne akard se chat.hut se pk-t.
2018. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

19#

Hát Betyárunk az már van,majd megkérdezzük szokott e telefonbetyárkodni és ostort csattogtatni ? :D

Sajnos sötétség az van nálunk,nem jött be a rezsőcsökkentés,ezért kikapcsolták az áramot :(

köszi,a negatív reklám is reklám ;)

2018. márc. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!