Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után írjak neki vagy...

Ezek után írjak neki vagy hagyjam ezt az egész kapcsolatot? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Május másodikán egy internetes barátot szereztem magamnak, mivel nagyon magányosnak éreztem magamat. Akartam valakit, aki meghallgatna engem és mellettem állna életem végéig. Szóval, igaz barátokat akartam keresni. Megtaláltam vagyis azt hittem.

Kezdetben nagyon jól megértettük egymást, nem voltak veszekedések, sok szép emlékeim maradtak róla. Úgy beszélgettem vele, mintha a bátyám lenne.

~Haladunk az időben.

Sok emberrel találkoztam, akik azt mondták, hogy ő egy nagyon veszélyes alak. Valamikor segítséget kértem itt, hogy mit tegyek, hogy ne viselkedjen velem hisztisen és gyerekesen. Sokan azt mondták, hogy érzelmileg zsarolt az internetes barátom. Én ehhez nagyon hülye vagyok, hogy mi az érzelmi bántalmazás, zsarolás stb...


🔼 Elköszöntem tőle, mert ráuntam erre az örökös hisztijére, hogy ha nem az van, amit ő akar, akkor nem szól hozzám. Ezután egy órával később kérdezett valamit. Ennek már 2 napja. Ne írjak neki többé? Ti mit csinálnátok?



2018. márc. 5. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha már egyszer "elköszöntem" tőle, én ehhez tartanám magam.
2018. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen:)
2018. márc. 5. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Az internetes barátért irigyellek,méghy véget is ért.Elárulod,milyen oldalon találtatok egymásra?Az elsőnek igaza van,bár ha nem válaszoltál utoljára,talán illett volna (neked is jobb érzés lenne),mégha nem is akarod folytatni.
2018. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Italki. :)

Azután Whatsappon folytattuk a beszélgetést. Hmmm.. szerintem nem kell irigyelned. Sokkal jobb egy olyan barát, akivel napi szinten találkoztok. De ez az én véleményem.

2018. márc. 5. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobb érzés lenne az tény, de akkor soha nem lenne vége ennek. Ezt már 'eljátszottam' vele egyszer.
2018. márc. 5. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes barátság olyan, mint a távkapcsolat. Fából vaskarika. Van is valakid, meg nincs is. Ha barátkozni akarsz, azt élőben kell megtenni. Annak van sava-borsa, annak van igazi értéke.
2018. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van szóról szóra :)

Köszi a választ.

2018. márc. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!