Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ennyire közel enged magához...

Ha ennyire közel enged magához, akkor jelentek neki valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 60 km van köztünk, párszor már találkoztunk.1 hete kicsit megsértődtem, mert picit bántót mondott(annyira nem volt az, csak én voltam a hülye), aztán mondtam neki, hogy ne beszéljünk többet. Utána írt minden félét, hogy nem akart megbántani, és ne haragudjak, folyamatosan írt egy napon keresztül szinte, de végül én kértem bocsánatot. Végül folytatódott minden. Tegnap volt egy koncert Budapesten és elmentünk rá(vidékiek vagyunk). Több, mint 1 napot voltunk együtt, mert ott aludtunk ketten, és olyan apró dolgokat is elmondott a magánéletéről, amiről én nem nagyon beszélnék senkinek. És ahogy észrevettem, jól is érezte magát. Ami fontos, az az, hogy 1,5 hete megkérdezte, hogy mi érzek iránta, én meg mondtam, hogy picit többet, mint barátság, és ő is ugyan így érez.

Ezek szerint jelentek neki valamit? Mi legyen a következő lépés?

18/F, 17/L


2018. márc. 11. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Randi aztán csók. Ne legyél nyomi, ne sértődj meg minden kis hülyeségen. Bejössz neki, szabad a pálya, innen már csak rajtad múlik mi lesz.
2018. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindketten többet éreztek barátságnál, elég egyértelmű: ideje randira hívni.
2018. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!