Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet új baráti...

Szerintetek lehet új baráti kört épìteni 32 évesen? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Nem hibája senkinek,hogy ìgy alakúlt. De ha valaki kell bűnbaknak az én vagyok. Nem balhéztam össze senkivel de az alkeszek lecsúsztak, a többiek pedig komoly kapcsolatban vannak gyerekek ..vagy csak dolgoznak sokat és kollégákkal buliznak. Ami az én hibám. Volt egy (utólag rossz)kapcsolatom,a lány kihasznált cselesen anyagilag és a szabad időmet is elvette. Akkortájt az utolsó normális barátom is eltűnt mellőlem. Szakìtás után vettem egy autót azzal visszatértem az életbe. Tóbb baráti körbe is érintőleg bekerűltem. Bármi apro hibája volt mentünk szerelőhöz többet csajoztam eseményekre jártam,lett kirándulós társaság (az más okból is megszünt volna jött a gyerek egyik párnak a másiknak a vőlegénye hazajött ). Na lényeg autó=kimozdulás=ismerkedés emberekkel. Azt összetörtem a barátok sajnáltak de volt jobb dolguk is mint velem foglalkozni. Eleinte feküdten aztán nem volt pénzem ìgy begubóztam. Az ingyenes lökdösős tömeg bulikat nem szeretem egyedűl meg idétlen menni. Kockák és alkeszek a csúnya de szent emberek annyira nem az én társaságom.

2018. márc. 17. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki ìrja, találják barátnőt én is. Neten próbálkozok de (számomra) szánalom. Normális társasággal/ban sokkal egyszerűbb. Ha van bennem valami jó a csajok számára egyszerűbb ha más találha meg és" reklámozza rólam"
2018. márc. 17. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly 39évesen is találtam itt egy havert.

Felírtam, hogy keresek. Bár család és munka mellett nincsen sok szabadidőm de szeretnék színesen élni. Nőket is keresnék havernak, de gondolom mind azt gondolja titkos szeretőnek akarok csak velük ismerkedni. 40F Én meg 2005ben költöztem fel Bp-re és kollégák közül aki jó barát lett volna már nem dolgozik velem egy helyen.

2018. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, erre a kèrdèsre èn is szeretnèm tudni a választ... :)

De teljes baráti kört, azt nem lehet egyszerű... Hacsak nincs olyan szerencsèd, hogy olyan valakivel hoz össze a sors, akinek van egy már meglévő köre, ahová általa Te is betudsz kerülni..

Egyébként egyedül èn sem mennèk szívesen sehova...

31N

2018. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!