Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az életem egy romhalmaz így...

Az életem egy romhalmaz így 18 évesen, fel lehet ebből még építeni valamit?

Figyelt kérdés

18/F vagyok

Nagyjából nincs is életem, semmi társasági élet, totál magamra vagyok utalva. Iskolában nem tudnak elfogadni, interneten se megy az ismerkedés, egyszerűen ismerkedésben nullánál is kevesebb vagyok. 1-2 ember van csak, akivel úgyahogy elbeszélgetek, de eléggé messze laknak.

Így magam kell eltöltenem a szabadidőmet, ami sokszor unalommal telik.

Az itthoni körülmények se a legjobbak, az apámmal meg a testvéremmel nem nagyon vagyok jóba, az anyám meg nem valami egészséges tartok tőle nem sok van már neki hátra.

Arra meg reményt se látok, hogy a közeljövőben önállóan meg tudjak élni, legyen valami munkám, amikor semmi tervem nincs a jövőre nézve.

Szóval ebből a romhalmazból valahogy még fel lehet építeni valamit szerintetek, lehet egy kicsit normálisabb életem még?

Hogyan kezdhetném el?


2014. máj. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben már. Konkrét recept nincs, többet kéne tudnom rólad. Írj privit!
2014. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan, kitartás és sütnivaló kell hozzá, és minden elérhető. Nyilván ha egyszerű lenne, akkor nem élne a lakosság fele szegénységi küszöb alatt. Viszont fiatal vagy és előtted a sok lehetőség. Sulit befejezted rendben? Továbbtanuláson gondolkodtál? Jó lenne kiszakadnod a mostani közegből és elmenni valahová koliba, ahol szakmát vagy diplomát szerezhetsz. Ha beszélsz nyelvet, akkor gyűjthetsz egy kis tőkét külföldön.
2014. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szeretnél nekem írhatsz privit, ha társaságra lenne szükséged. 17/L
2014. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig tarts ki,legyen A,B,C,D,E terved!Mindig álljon rendelkezésre a végső megoldás,amikor már MAJDNEM mindent bevállalsz a megélhetésért!

Addig persze tervezz!Ez a legfontosabb.

Édesanyádat ápold,viseld gondját,a lelkére figyelj oda!

Az elsősegélynyújtásban az első a saját magunk védelme:EZ AZ ÉLETRE IS IGAZ!

Küzdj!

2014. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!