Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az normális ha...

Tóht János kérdése:

Szerintetek az normális ha van egy kapcsolat és a lánynak nagyon sok fiu barátja van és tartja is velük a kapcsolatot, kiül velük beszélget elvan velük stb. Lehet a pasi féltékeny a fiu baratokra, van oka?

Figyelt kérdés
Jöhet hideg,meleg válasz :)
2014. júl. 29. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oka, ha látható jelei vannak, hogy valaki nem csak barát akkor lehet.
2014. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 C0r3 ***** válasza:
A fiú-lány barátságban előbb-útóbb mindig kialakul valamilyen vonzódás az egyik félről, ha csak össze nem vesznek. Jogosan féltékeny..A pasinak egyben a barátjának is kell lennie, beszélje meg vele a problémáit, meg hülyéskedjen vele. A többire meg ott vannak a lánybarátok. Szerintem legalábbis..
2014. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

igen igen igen


lehet sok fiú barátja

lehet féltékeny a pasi

és van oka...


de a féltékenység megmérgezi a kapcsolatot...egy idő után kialakul a bizalom...és akkor nem kell féltékenykedni...és ha a lány hűséges és őszinte akkor nem lesz gond...inkább a bepróbálkozások miatt van oka aggódni...


21F

2014. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. júl. 29. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

A legjobb fiúbarátom mindig azt mondja, hogy az okos fiúkat kicsit zavarja, ha van egy lánynak fiúbarátja, a buta fiúkat meg még inkább zavarja:D


Szóval ez tényleg csak intelligencián múlik. Eleve egy egyetemen nagoyn sok fiúbarátra tesz szert az ember, aztán ha értelmiségi szakmája lesz, ott is, hiszen sok a férfi. Most akkor nem ebédelhet az ember a kollégáival, vagy nem ülhet le velük egy borra egyik este?


Ne kezdjünk hülyékkel és nem lesz gond.:))

2014. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább azon múlik, hogy adott-e okot bárki is a dologra. Lány vagyok, és fordított esetben nem lennék féltékeny. Nálam ez a dolog addig tart, amíg nem tudom, hogy engem akar. De egy jól működő kapcsolatban nem nagyon van ok a féltékenységre, mert ha nincs probléma, akkor a lány sem fog kikacsintgatni, és az időnként bepróbálkozó fiúknak is ellen tud állni.
2014. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én magambol indulok ki, nekem csak fiú barátaim vannak, és nem véletlenül BARÁTOK... Már csak onnan is ismerős lehet hogy "barátzóna" :D. Van barátom is, ő nem féltékeny rájuk, de nem is ujjong miatta.... :)
2014. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is szinte csak fiú barátaim vannak.

Szerintem intelligencia kérdése ez, illetve bizalom az alapja mindennek.

Eddig csak egy pasim akadt ki ezen, őt ki is rúgtam párol lábbal, nem szeretem a rinyát. A többiek értelmesek voltak, a mostani is az. :) 22/N

2014. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

De a bepróbálkozásokat meg csak úgy lehet megelőzni ha nincsenek a lánynak fiú barátai , mert az gondolom egy fiú se hagyná ha a párjánál bepróbálkozna valaki:) (Szerintem)

2014. júl. 29. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, mindenhol be lehet próbálkozni valakinél. Munkahely, suli, utca, sima koncert, akárhol. Az a fiú, akit ez frusztrál, az inkább vonuljon el remetének. Attól még, hogy bepróbálkoznak, nem kell belemenni, és ennyi. Persze, ehhez megfelelően stabilnak kell lennie a kapcsolatnak és kölcsönösen szeretniük, tisztelniük kell egymást. Aki pedig a másikat korlátozza abban, hogy kivel barátkozhat, az nem kezeli egyenlő félként a másikat, a tulajdonának tudja be. Ez pedig nem egészséges.
2014. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!