Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találhatnék haverokat?

Hogy találhatnék haverokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves csaj vagyok és eléggé hiányzik hogy legyen egy baráti társaságom. Persze vannak barátaim, de nem egy társaság, csak külön-külön emberek, akik közül sokan ráadásul tök messze laknak tőlem, úgyhogy ritkán látom őket. Sajna nehezen barátkozom, de nagyon vágyom rá, hogy legyen valaki (vagy valakik) akivel együtt lóghatok, sörözhetek, ilyesmi. Szerintetek hogyan lenne érdemes ismerkednem, ha alapvetően nehezen nyílok meg?

(Szerencsére Pesten lakom, szóval sok a lehetőség, de valahogy mégsem tudom, hol kezdjem :D)


2018. márc. 26. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok helyről lehet szerezni ilyen társaságot, mint pl. munkahely, iskola, hobbival kapcsolatos helyek, esetleg egy pub vagy kocsma ahova jársz/jártok/járnál.

Az alkohol sokat segít a feloldódásban, legalábbis nekem. :D

2018. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!