Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik baràtokat probàlnak szerezni?

Figyelt kérdés

Tehàt pl. Ki ìr valaki egy kèrdest es te ìrsz neki privatot de csakis baràtkozàs szempontjàbòl,vagy anyira nem biznak az emberek egymàsban hogy itt baratkozzanak?

En pèldaul minďég is akartam egy nagyon jò làny baràtot, egyszer volt is de elrontottuk!

Más is van igy?



2018. márc. 27. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van lány barátom innen. Közös témák érrdeklődésével ilyesmi . 😊 19F
2018. márc. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%

Én próbálkoztam már, de mindig addig tart amíg róla van szó, egy barátságnak a kölcsönös érdeklődésen kellene alapulnia. Úgyhogy én feladtam.

26N

2018. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár éve próbálok barátokat szerezni, eddig nem sikerült. Részben magamat, részben pedig másokat okolok ezért. Nem válaszolnak, otthagynak, nem akarnak találkozni, beszélgetni sem akarnak, telefonon se hívjak fel senkit, közben meg mindegyik magányos, mert a barátai sosem keresik. Megszoktam már, hogy két válasz után nem érkezik több. A fő hiba azonban én vagyok: bárhol és bárkinek írok, teljesen mindegy, hogy régi ismerős, volt kollega, akivel órákat beszéltünk személyesen, senki sem válaszol. Valósággal taszítom az embereket.
2018. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia. Sajnos nem sikerült még itt barátokat szereznem pedig nyitott lennék rá...eddig ugy jártam hogy pár levél és annyi volt. Pedig nem jo magányosnak lenni 27évesen... De itt ahol lakom egyáltalán nem lehet barátkozni. Miskolci vagyok.
2018. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!