Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, ha sehogy sem sikerül?

Figyelt kérdés
Nálam antiszociálisabb, vagy aszociálisabb (ahogy helyes) embert mg nem látott a föld. Egy barátom sincsen, de szó szerint egy sincs! Ha azt hiszitek, hogy van nálam aszociálisabb illető, akkor vagy tévedtek, vagy akire azt hiszitek, az pont én vagyok. Hogyan tudjak barátokat szerezni? Egyszerűen sehogy sem megy! Annyian panaszkodnak itt gyakorin, hogy nincs barátjuk, meg hogy magányosak, de hát én még olyan embert, mint én, még nem láttam. Egyszerűen nem tudok kapcsolatot kialakítani senkivel sem. Másoknak ez annyira egyszerűen és könnyen megy, de nekem nagyon nehéz! Mit tehetnék?
2018. márc. 20. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Barátságok általában hobbiban, vagy munkában köttetnek.

Ha olyan helyen "dolgozol", ahol nem sikerült barátot szerezni, keress a hobbidban. Más lehetőség nem nagyon létezik.

2018. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak terápiás csoportok kifejezetten erre a célra. Fóbiák, szenvedélybetegségek leküzdésére. Vagy ismerkedj a neten. Tinder, Badoo. Viszonylag könnyű ott barátkozni :D.
2018. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
így van, kell a közös érdeklődés!
2018. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pemmencs válasza:
Próbálj meg beiratkozni tanfolyamokra, járj sokat kiállításokra(pl.Pim-be) Vannak sport csoportok (pl.adidas runners, jóga edzések) Járd a természetet és hátha összehoz az élet idegenekkel.
2018. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy igazi antiszocnak nem kell barát. Nagyon jól elvan magában.
2018. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!