Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek haveromnak 18....

Mit vegyek haveromnak 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Piát szeretne, de nem vagyok teljesen jártas a dologban. Azt mondja valami nem szokásosat de fogalmam nincs. Szombaton házibulija van, de én szombaton nem vagyok előtte itthon így csak holnap érek rá venni valamit. Mit ajánlotok, milyen érdekes piát tudok venni sima kisboltban?

2018. ápr. 5. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

En egy haveromnak biztos nem azt vennek amit akar :D

Mar csak azert se...

Vegyel neki egy gumibrét aztan kesz

2018. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valami különlegeset szeretnél, akkor egy minőségi whiskyvel sok örömet lehet szerezni annak, aki értékelni tudja, azonban nem olcsó mulatság.
2018. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor 5 ezer alatt keresek valamit :D De igen valami ilyesmire gondoltam, mint whiskey, stb.
2018. ápr. 5. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szokványos pia az nézőpont kérdése. Van akinek ez a 100ezer forintos pezsgő, van akinek meg már a 4000 forintos johnny walkerben kimerül mert addig még csak koccintóst ivott. Fiatalkorú ivászat rulez xd
2018. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de 5000 forint alatt nem igazán fogsz találni minőségi, különleges italt. Miért nem dobtok akkor inkább össze neki többen egy rendes, érlelt whiskyre?
2018. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima kisboltban? Semmilyet. Érdekes hatásút, na azt igen. Ha más nincs rendelhetsz is. Én valami pöpec pálinkát vennék, többe nézem a whisky-nél.
2018. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Graviroztass palinkas uvegre es bekarikazott 18-ast, vagy boldog szulinapot feliratot, vegyel bele hazipaleszt es taadaam.

Online is lehet ilyeneket rendelni, es eltudsz menni erte, amikor neked jo.

2018. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gravírozás elég drága, rendelhetsz címkét is.

[link]

2018. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!