Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak egy punkrocker...

Mit adjak egy punkrocker haveromnak a 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szereti a metal-, a punk- és a rockzenét. Odavan a motorokért és az alkoholért. Kemény, acélbetétes fazon. Mit adjak egy ilyennek? Milyen apróságnak örülhet?

2014. ápr. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lemez? Kedvenc zenekarától
2014. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Kedvenc bandájával pólót.
2014. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi, de valami kisebb, valami apróság, ami engem juttat eszébe, de mégsem póló..


Ilyen sörnyitó szerűség, vagy hasonló, de ez nem jó. Nagyon jól ismerem, de ilyenkor olyan nehéz adni valami kicsinységet. ._.

2014. ápr. 21. 18:46
 4/8 anonim válasza:
1 liter tiszta szesznek nagyon örülni fog!
2014. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én piát kaptam és egy kínai cigányos kendőt (tarka, csillog, színes xD), haverék általában piát kapnak, meg valami vicces dolgot (női - kínai - harisnyát/bugyit - igen a pasik...ez azoknál válik be, akikkel nagyon jóban vagy, és nincs nőjük)...

Egyébként stampedlis pohárka, kitűző (kedvenc zenekarral pl), felvarró (szimatszatyorra, vagy kabátra - nem tudom mennyire öltözködik punkosan), vagy bakancsápolót, esetleg új cipőfűzőket (volt olyan ismerősöm, aki két pár cipőfűzőt és egy boxot kapott napjára, nem akart rá költeni, de már szakadt le róla a bakancs - szó szerint)...

Legjobb barátom pl gitározik, és ő egy gitáros kulcstartót kapott, a volt barátom meg motor mániás volt, neki új motoros kendőt vettem...


Más ötletem nincs...boldog szülinapot neki...:)

2014. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MetalesRock válasza:
vegyél egy pólót(fehéret) és filctollal te irkálj rá,meg rajzolj :) például kedvenc bandái nevét,logókat,vagy kulcsszavakat 1-1 közös élményetekből :)
2014. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Felvarró, kitűző állati ^^

Kösz a tippet srácok :)

2014. ápr. 22. 21:58
 8/8 anonim válasza:

Koponyás csokit,dvd-t vagy alkoholt.


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!